Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek! Szavaznátok az...

MSZP-sek! Szavaznátok az LMP-re (netán a Jobbikra), ha a körzetetekben visszalépne az MSZP?

Figyelt kérdés
?
2010. ápr. 13. 19:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem értelek, MSZP-s vagy, beismered mennyi bűnös van a pártban, mennyi olyan dolgot csináltak az elmúlt 8 évben, ami rajtuk kívül senkinek sem volt jó és az MSZP voksoltál? Ne haragudj, de ez érthetetlen.
2010. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

19:51:


"Orbánnak szerintem meg lesz a 2/3, de ezt speciel nem sajnálom, aki bűnös nálunk, azt igenis tényleg büntessék meg."


Akkor nem maradnak túl sokan a pártban...


"Így talán megtisztulhatunk és 2014-ben nagy MSZP-Jobbik csata várható:)."


????????????


Hol lesz a Fidesz szerinted? Hol lesznek azok, akik ma rá szavaztak? Ugyan már! Attól, hogy az MSZP ezt eltolta, nem törvényszerű, hogy más is eltolja majd. Egy dolog, hogy ki mit remél, és más a valóság.

2010. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42

Az ilyenek miatt a Jobbikra nem ...


LMP-re igen

2010. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
44%

Elgondoltatok már az LMP párt nevén?: "Lehet MÁS a politika"


A "MÁS" szón van a hangsúly, és a jelentéseiben:


1. Másféle, mint eddig, valamihez képes más jellegű.

2. A búzák, melegek, mint másság.<-- ITT VAN AZ SZDSZ elásva!!!

2010. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Hogy miért szavaztam ennek ellenére is az MSZP-re?

Tudtam, hogy akár rájuk szavazok, akár nem, úgysem fognak nyerni. Viszont azt szeretném, hogy továbbra is második erő legyenek a parlamentben, de közben meg is tisztuljanak.

És az Orbán féle 2/3 megtisztuláshoz vezethet!


Biztos nehéz elképzelni, de én szeretem az MSZP-t.

Magát az MSZP-t, és nem a benne lévő korrupt gazembereket. Szerintem az MSZP sem volt mindig korrupt, csak ebben az utóbbi pár évben.

Szeretnék egy tisztességes és erős MSZP-t 2014-re!


Nyilván az a Jobbik-MSZP csata csak az én saját spekulációm, de én biztos vagyok benne, hogy nagyon-nagyon sokan fognak a Fideszben csalódni, mert irreális elvárásaik vannak feléjük (ami nem a Fidesz hibája, hanem az embereké). Nem, nem fogja a Fidesz elszúrni, ennek ellenére szerintem 2014-ben nem ők fognak nyerni.

2010. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%
Hát most hogy ezt leírtad nem alkotok véleményt. Mese habbal, ezen nincs mit szeretni, sem a tagokon, sem a párton. Aki normális jövőt akar magának és a leszármazottainak, az nem szavaz az mszpre.
2010. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:05


Ezzel nem vagy egyedül :)

2010. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

20:07:


Abszolút megértelek téged, akiket az MSZP miatt rúgtak ki az állásukból, vagy valamilyen módon megkárosította őket, értelemszerűen utálják az MSZP-t.

Ha semlegesen álltam volna hozzá eredetileg, most biztos én is utálnám.

De én mindig is szerettem őket, most is, csak szomorú vagyok, hogy ilyen rossz irányba alakultak (korrupció pl.)


Remélem ez a relatíve kudarc felébreszti őket, és más irányba indulnak a dolgaik, más emberekkel.


De még egyszer mondom, teljesen megértem az emberek dühét az MSZP felé, ezért nem is kampányolok az MSZP-nek (csak csenden rájuk szavaztam), egyszer nem írtam még le ide ebbe a fórumba, hogy Szavazz az MSZP-re!

2010. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár hogy az MSZP ennyire alul maradt a szavazók többsége is el fog tőlük pártolni magától ellenkampány nélkül.
2010. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Engem nem rúgtak ki a munkahelyemről, én a fiatal réteg vagyok, aki majd kitermeli a nyugdíjat, ha végez a tanulással, hidd el így is volt okom utálni.


Remélem ez a relatíve kudarc felébreszti őket, és más irányba indulnak a dolgaik, más emberekkel.


Nézd, szerinted érdekelte egy pillanatig is őket, hogy amit tesznek az csak nekik jó? Pontosan így tervezték, gondolták, semmit sem azért csináltak, hogy a népnek jó legyen így nincs miből felébreszteni ők nem véletlenül hozták meg ezeket a döntéseket, intézkedéseket,amiket hoztak, nem az embereket akarták szolgálni, hanem saját magukat. Megérdemlik, amit kaptak, ezt a hatalmas vereséget.

2010. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!