Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lányok, hölgyek: Szavaznátok...

Lányok, hölgyek: Szavaznátok a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Momentán elképzelni sem tudom férfiként, minek szavazna egy nő a Jobbikra. Tulajdonképpen az a programjuk, hogy a nő az szüljön. Nem érzitek, hogy ezzel elveszik valahol a szabad akarathoz és döntéshez való jogotok? Többek vagytok, mint hús és vér inkubátorok.
2010. jan. 7. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Ezt még nem hallottam. Azzal együtt semmiképp nem szavaznék rájuk, de nem ezért.

Pl. azért, mert ijeszt az arrogancia és a szélsőség. Bár sok mindenben igazat adok. Azt is sejtem, azért lehet így, mert tényleg az ember nem számíthat senkire, a tv. sem áll a(z) (becsületes) emberek mellé.

Tudom, igaz, mert a saját bőrömön tapasztaltam.

Mégis azt mondom, arany középutat. (?na, de hogy?)

2010. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
én nem ismerem nagyon jól a programjukat,de kétlem h.ennyi lenne a nőket illetően..:O
2010. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

Te aztán egy aljas hazug ember vagy. Nem szégyelled magad, hogy hazugságokat terjesztel a jobbik programjáról?


A hozzászólók ne dőljenek be ennek az aljas provokációnak. Inkább olvassák el a jobbik programját, amiben minden le van írva.

2010. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Gyakorikerdesek.hu helyett inkabb kerjel idoponot az ideggyogyaszatra!Nincs mit vesztened.
2010. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, engem jobbikos barátom (mivel az embert nézem, és nem a pártot) tájékoztatott így.
2010. jan. 7. 14:08
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Ügyes vagy!


Ez pontosan úgy hangzik mint a 20 éven át sulykolt ballíb média propaganda!


Előbb a Fidesz ellen most meg a Jobbik ellen!


Gyakorlatilag a család modell, miszerint életképessé kell tenni a gyermeket nevelő családot, kiforgatása egy liberális átöltöztetéssel!

Nem értem! Miért ne dolgozhatna egy nő a karrier építésén, ha támogatva vannak a családok?


De szerinted van még olyan hülye aki ezt még eszi ebben az országban?

2010. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Igen, támogatom én is. Olvassátok el a jobbik programját. Bár, ha rájuk akartok szavazni, akkor inkább mégse. Nagyon szép, nagyon jó, satöbbi, de képtelenség az egész. Jelen helyzetben a jobbik képtelen lenne Magyarország kormányzására. Azt nem tudom, hogy ki lenne képes, de ők biztosan nem. A multiktól az adókedvezményeket megvonni öngyilkosság lenne. Ahhoz először ki kell építeni a kkv-réteget rendesen, ami beletellik legalább 10 évbe. Mivel a rendszerváltás utáni kormányok a multik alapjára építették az ország gazdaságát...
2010. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%

Bocsánat, engem jobbikos barátom (mivel az embert nézem, és nem a pártot) tájékoztatott így.


Vagy a barátod értelmi képességével van a baj, vagy te nem értetted miről beszél!


De szerintem csak egy snasz provokátor vagy, aki az évek és az igazság helyet fantáziál!

2010. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
Jo akkor igy kell ertelmezni:Lehetoseget akarnak biztositani arra hogy magyar ember gyereket merjen vallalni.Kulonbozoen a mai segelyrendszertol.Aztan tajekoztasd a baratodat hogy ne terjesszen ilyen badarsagot mert fajdalmasan nevetseges.
2010. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

A multiktól az adókedvezményeket megvonni öngyilkosság lenne. Ahhoz először ki kell építeni a kkv-réteget rendesen, ami beletellik legalább 10 évbe. Mivel a rendszerváltás utáni kormányok a multik alapjára építették az ország gazdaságát.


Az nem zavar hogy ha a multikat támogatjuk továbbra is akkor még 4 évünk sem lesz?

És miért baj az hogy akik nekünk kerülnek pénzbe és nem hoznak hasznot, azt nincs értelme fenntartani?

2010. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!