Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lányok, hölgyek: Szavaznátok...

Lányok, hölgyek: Szavaznátok a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Momentán elképzelni sem tudom férfiként, minek szavazna egy nő a Jobbikra. Tulajdonképpen az a programjuk, hogy a nő az szüljön. Nem érzitek, hogy ezzel elveszik valahol a szabad akarathoz és döntéshez való jogotok? Többek vagytok, mint hús és vér inkubátorok.
2010. jan. 7. 13:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként sem szavaznék rájuk!
2010. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem érted.. Ha a multik kimennek az országból, nagyon sok munkahely megszűnik. Nézz már körül, hogy hány teszkós eladó, hiperkarketes-bevásárlóközpontos kisegítő személyzet, E-onos/T-mobilos/stb ügyfélszolgálatos, egyéb alkalmazott van!


Ha a multik kimennek, legalább félmillió munkahely megszűnik. AZONNAL. Ők egy évig kapnak majd munkanélküli segélyt. Tegyük fel, 25 ezret havonta. 500 000*25 000*12


ez 150 000 000 000 forintjába kerülne az államnak. Azaz 150 milliárd! És ehhez még tedd hozzá azt, hogy kiesik a jövedelemadó, TB, stb, amit utánuk fizetnek,...

2010. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

Támogassuk inkább a melegfevolulásokat és a segélyen élősködő cigányokat,és legyünk abszoút liberálisok és éljünk egymást közt "békében"?

Én inkább kihagyom...nemsok jobboldali nő van az biztos,ebben igazad van és inkább a férfiak "érzik a magyarságot".De miért ne lehetne?

2010. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

hülyeség ha valaki azt hiszi, hogy kimegy az összes multi.


jah és érdekességképp, tudtommal a fidesz már átvette(lopta) ugyanezt a nézetet, hogy megadóztatni őket.


persze ha ők mondják akkor mindenki helyesel majd:)

2010. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem érted.. Ha a multik kimennek az országból, nagyon sok munkahely megszűnik. Nézz már körül, hogy hány teszkós eladó, hiperkarketes-bevásárlóközpontos kisegítő személyzet, E-onos/T-mobilos/stb ügyfélszolgálatos, egyéb alkalmazott van!


Ha a multik kimennek, legalább félmillió munkahely megszűnik. AZONNAL. Ők egy évig kapnak majd munkanélküli segélyt. Tegyük fel, 25 ezret havonta. 500 000*25 000*12


ez 150 000 000 000 forintjába kerülne az államnak. Azaz 150 milliárd! És ehhez még tedd hozzá azt, hogy kiesik a jövedelemadó, TB, stb, amit utánuk fizetnek,...


Csak 1 okot, hogy miért menne ki a TESCÓ?

Ausztriába nincs kedvezmény és mégsem mennek sehová!

2010. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
78%

Én nem halottam ilyenről a Jobbik programjába..sőt nem is értelmeztem így ...ez most amolyan

"uszítsuk a nőket a jobbik ellen" tevénylet szerintem..


Nos én az ország érdekeit tartom figyelemben és én rájuk szavazok...


18/L

2010. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok 26 éves,és a jobbikra fogok szavazni!!!:))

Szép estét minden kedves válaszolónak:))

2010. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp nem szavaznék a jobbikra.
2010. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Off: nem tudom.. kezdek elbizonytalanodni, valyon csak az én képernyőmön jelenik meg a ne OFFolj felirat mikor választ küldök?

de a kérdésre válaszolva, lányzóként.

Nem, én nem szavaznék. De nem ezért, bár tény, hogy az űberkonzervatív nőképpel nem tudok azonosulni, és akárki akármit bukik ki, én is úgy látom, hogy a jobbik szimpatizánsok nagy része a nőt asszonyként képzeli. Tedd fel a kérdést másként is. pl: mit gondoltok napjaink karrierista nőitől? Ki lesz a családokkal? Mi maradt abból amit úgy hívunk anya?- na ekkor máris kiderülne, hogy na azért elég sokan küldenék az asszonyt a konyhába. Szerintem tégy egy próbát.

De egyébként a nemjobbikraszavazásom oka, nem ez e konkrét momentum, hanem egyben a jobbik.

2010. jan. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

26/L

Igen. A Jobbikra fogok szavazni.

2010. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!