Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok 2014-ben? Én...

Kire szavaztok 2014-ben? Én baloldali vagyok.

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 23:52
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
93%
Persze, megemelték a minimálbért. A bruttó minimálbért. A nettó minimálbér gyakorlatilag nem nőtt. Ellenben a munkáltatók járulékterhei igen. Elloptak 3000 milliárdot a nyugdíjkasszából, mivel hiányzik, és hiteltelenné válnának, ha emelnék a járulékokat, így a minimálbért emelték. Persze megemelték a pedagógusbért. E-mellett elvették a pótlékokat és a juttatásokat. Van olyan, akinek kevesebb a nettó bére, mint korábban. Innentől kezdve ez az egész csak szemfényvesztés. A lehallgatásról pedig csak annyit, hogy mikor az adatvédelmi ombudsman kifogásolta a nemzeti konzultációs kérdőíveket, mert egyértelműen be lehetett rajta azonosítani az egyes polgárokat a kérdőíven található vonalkód segítségével, akkor megszüntették az adatvédelmi ombudsman intézményét.
2014. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
0%
64 százalékos ne a kommunista hazugságokat! tudod a hazugok pokolra jutnak!
2014. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
23%
szóval ne terjeszd a kommunista hazugságokat!
2014. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
37%

Ha baloldali vagy, miért a baloldaliságot szembeköpő pártokat sztárolod ?


Ha szerinted az MSZP / Együtt 2014 baloldali, akkor lenne néhány kérdésem:


Miért a kapitalizmust szolgálta 12 év alatt? Az USA-t, az EU-t, az IMF-t, a bankokat és a multikat?

Miért nem lett teljes foglalkoztatottság?

Miért nem váltak egyenlőkké az emberek, a gazdagok miért gazdagodtak, a szegények miért szegényedtek?

Miért privatizáltak, szórták szét a vagyont?

Miért emelkedett meg így a rezsi, a benzin, stb.?


Hány éves vagy ?

2014. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
42%
LMP
2014. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

Agent-T :

Te összekevered a baloldalt a szélsőballal. Valóban csak a Fidesz és a Munkáspárt szélső balos, az MSZP, Együtt 2014 és a DK nem.

2014. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Nem szavazok senkire ugyanis (már)nem Mo-n élek.(szerencsére)
2014. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Az összes párt hazug, tudatlan,idiótákból áll, úgyhogy egyik se érdemelné meg hogy győzzön.
2014. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
50%

Nem terveztem elmenni szavazni.

Viszont én egy kis pártot szeretnék támogatni azzal, hogy bejuttatni a parlamentbe.

Méghozzá a Párbeszéd Magyarországértékat úgy, hogy valószínűleg az Együtt-el koalícióban ez össze is jöhet.

2014. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
74%-os, akkor mégis miből áll a szimpla baloldaliság ? Az Együtt 2014 / MSZP / DK nyíltan privatizáció pártiak, állami tulajdon / irányítás ellenesek.
2014. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!