Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok 2014-ben? Én...

Kire szavaztok 2014-ben? Én baloldali vagyok.

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 23:52
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

A Mesterházy Attilára fogok szavazni:))

:D Magyarul: MSZP-E-2014 :D

Faterom kommunista anyám lmp-s nem kell más :)

2014. jan. 2. 11:54
 22/55 anonim ***** válasza:
57%
Szóval mind kommunisták vagytok! Csak 3 különböző kommunista utódpártot szerettek!
2014. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
23%
Én a Nemzeti Sörpártra fogok szavazni. Anyám kétfarkú kutyapártos, apám alkoholista. :D Amúgy attól függ, hogy az e-2014-nek van e esélye leváltani a fideszt. Ha igen, akkor megkockáztatom, mert őket könnyebb lesz elzavarni.
2014. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
71%

A Fidesz sokkal baloldalibb politikát valósít meg az MSZP-nél. Tehát névleg jobboldali pártként gyakorlatilag a legbaloldalibb. Közmunka, munkahelyvédelmi akciótervek, nagyvállalatok különadóztatása, egymillió új munkahely beharangozása, nyugdíjasok pénzelése, rezsiárak lenyomása. Ezzel szemben mit művelt az MSZP kormány?!

Tehát ha nem MSZP függő vagy, és baloldali politikát szeretnél, akkor Te is szavazz a Fideszre!

2014. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
72%
Végülis az államcsőd programot könnyű megvalósítani!
2014. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
szép család :D
2014. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
A kérdező soha nem volt baloldali. Vagy fideszes, vagy jobbikos.
2014. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
67%
Mért kell az olyan embert le értékelni aki leírja ő kire fog szavazni? Oké,hogy sok embernek az nem tetszik de a kérdező kérdezett valamit az az ember megmondta ami egyébként szerintem 100 % hasznos mivel a válaszra adta a tökéletes választ. Egyébként Jobbik.
2014. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim válasza:
40%

Én nem mondom el hogy melyik párt oldalán állok, de

az biztos hogy nem az MSZP.

Az a baj hogy alattuk nőttem fel és tönkre tették az országot.

2006-ban lehallgatták a telefonjainkat, növelték az adót.

Aki rájuk szavaz az hiszékeny.

A jelenlegi kormány sem szent, de hogy növelték a minimálbért, és a pedagógus bért.

Szóval ha van eszetek akkor nem az MSZP-re szavaztok.

2014. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
65%

"2006-ban lehallgatták a telefonjainkat, növelték az adót."


A te telefonodat lehallgatták? Na mesélj csak! Az enyémet nem... A Fidesz mennyit visított ellenzékben az üzemanyagok jövedéki adója miatt, aztán kormányra kerülve megemelték. Vagy erre már nem emlékszel?


"A jelenlegi kormány sem szent, de hogy növelték a minimálbért, és a pedagógus bért."


A Medgyessy-kormány is növelte, igaz ezt ti annak idején felelőtlen osztogatásnak neveztétek...

2014. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!