Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok 2014-ben? Én...

Kire szavaztok 2014-ben? Én baloldali vagyok.

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 23:52
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
42%
Fidesz.
2014. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
84%

Hát egészségetekre...

Én el nem megyek szavazni, mert egyik se érdemes rá

2014. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
65%
Jobbik.
2014. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
7%
Gyerekek tudom szar az egész, most.még talán a fideszre szavaznak(sajnos), de 4 év múlva a jobbikra fog a többseg --lehet lepontozni , de szerintem mióta fidesz van se lett jobb semmi,sőt...
2014. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
23%
Egyelőre senkire ha egyáltalán megyek, de ami biztos, hogy a "baloldalra" és a jelenlegire nem nagyon akarnék.
2014. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Én sztem a Mesterházy által vezetett mszp tök jó.
2014. jan. 2. 00:21
 7/55 anonim ***** válasza:

Programok még nincsenek, teljesítmény alapján egyik sem esélyes a szavazatomra, amelyik most a parlamentben van.


A Fidesz teljesen hiteltelen, a gazdaságpolitikája egy csőd, a programjához, amivel megválasztatta magát, nem tartotta. Előszeretettel mászik bele olyasmibe, amihez semmi köze.


Az MSZP és vadhajtásai talán egy nagyon hangyányit kevésbé lenne rossz, de ők is hiteltelenek, ráadásul a kevésbé rossz még nem jó. De legalább ők élni hagynák az embert.


A Jobbik sok tekintetben ugyanaz, mint a Fidesz, egy kabaré műsorban a Fidesz paródiapártjának inkább el tudnám képzelni, mint a parlamentben kormányon.


Az LMP... van egyáltalán még olyan? Annyira nem történik körülöttük semmi, hogy az valami hihetetlen.

2014. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Anyu LMP-s benne is van a pártba de én nem akarok rajuk voksolni:)))
2014. jan. 2. 00:27
 9/55 A kérdező kommentje:
Tehát 0:26-os akkor vagy DK-vagy E-2014??
2014. jan. 2. 00:28
 10/55 anonim ***** válasza:
41%

#4 Szerintem fordítva lesz. Én 4 éve a jobbikra szavaztam, most a fideszre fogok. Azt vártam a jobbiktól hogy majd igazi radikálisként vigyázzba álítják a parlamentet.

Ehelyett lemondtak a magyar gárdáról ami a legjobb kezdeményezés volt az elmúlt huszonévben és átvedlettek politikussá, lemásolták az mszp demagógiáját.


A fidesz meg nyugodtan kormányzott. Nem hűdenagyonjól, legyenek mondjuk 10/6, de messze a baloldal szintje fölött voltak így is.

2014. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!