Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes anyaországi honpolgárok...

Egyes anyaországi honpolgárok miért ilyen ki*ba*szott irigyek a határon túliakra?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek. Sajnos tapasztaltam ezt a jelenséget és nem tudom mire vélni, hogy miért jelenik meg ez a jelenség néha a határon túli magyarokkal szemben.

Általában úgy vettem észre, hogy a kétnyelvűség jelenségére jelenik meg a dolog, búvik elő egyes anyaországi honpolgárokból.



2013. dec. 27. 19:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te irigykedsz kérdező és van egy jól fejlett kisebbrendűségi komplexusod is, ami nem kicsit érződik ki az írásodból.
2013. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

"Szerintem te irigykedsz kérdező és van egy jól fejlett kisebbrendűségi komplexusod is, ami nem kicsit érződik ki az írásodból."


Erdélyi magyarként megszületve volt rá elég idő, hogy kialakuljon.

2013. dec. 27. 20:24
 13/26 A kérdező kommentje:
Sajnos.
2013. dec. 27. 20:26
 14/26 anonim ***** válasza:

Mondtam h Románia lesz.:)


Hát az a helyzet h a romániai magyarokra (igazából sajnos) a kutya se irigykedik. A román politika elintézte nektek hogy a magyar egy rövid úton elnyomandó fajta legyen ott. Hidd el, nagyon szeretnék irigykedni, de inkább a sajnálat, amit érzek.

2013. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"Mondtam h Románia lesz.:)


Hát az a helyzet h a romániai magyarokra (igazából sajnos) a kutya se irigykedik. A román politika elintézte nektek hogy a magyar egy rövid úton elnyomandó fajta legyen ott. Hidd el, nagyon szeretnék irigykedni, de inkább a sajnálat, amit érzek."


Köszönöm. Fáj is nagyon.

2013. dec. 27. 20:37
 16/26 anonim ***** válasza:
Na csak mert úgy kezdted, hogy mi vagyunk irigyek, a határon kívüliekre, most pedig kiderül hogy a kintiek irigyjkednek ránk? De lényegtelen is, én nem hallottam róla hogy bárki irigyelne tőletek bármit is,igazából a legtöbb ember nem foglalkozik ezekkel a dolgokkal, megvannak a saját problémáink is.
2013. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is lenézőbbek inkább (főleg a "toleráns" liberók) a határontúliakkal szemben.


Ez a szoci agymosás egyik velejárójának mondható, a főnökük is 9 éve 23 millió románnal uszigatta a híveit ellenetek.

2013. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"Ez a szoci agymosás egyik velejárójának mondható, a főnökük is 9 éve 23 millió románnal uszigatta a híveit ellenetek."


Ezt a jelenséget akkor abban az időben, abban a pillanatban nagyon nem értettem egy magyar miniszterelnök szájából. Nem tudtam mire vélni, hogyan kezelni.

Sokkoló élmény volt ilyet hallani a magyar televízió híradójában.

2013. dec. 27. 20:51
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem értetted? Akkor gondolkodj egy kicsit. Nem érzelmi oldalról megközelítve a problémát.
2013. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

" Nem érzelmi oldalról megközelítve a problémát."


Hanem milyen oldalról?

2013. dec. 27. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!