Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát a szélsőjobboldalnak...

Tehát a szélsőjobboldalnak valóban igaza van?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ma beszélgettem az egyik munkatársammal és szóba került ez a Sorsok Háza. Én eddig még nem is hallottam róla, de azt mondta a munkatársam, hogy lessem meg itthon neten, hogy miről van szó és most utánanéztem a dolognak.


Nem hiszem el, hogy ez komoly. Tényleg 6 milliárdot költ az állam erre az egészre a mi pénzünkből és a gyerekeinket fogják majd odaszállítani, hogy tömjék a fejükbe a zsidók szenvedését? Miért nincs már botrány ebből az egész projectből?


Én eddig nem voltam szélsőjobbos, de a zsidókból már egyre inkább kezd elegem lenni és nagyon hajlok már rá, hogy az legyen belőlem. A cigányokat már eddig sem szerettem, szerintem mindenki tudja, hogy miért.


A következő mégis mi lesz? Beviszik majd a rabbi bácsit az osztályterembe és a gyerekeknek kell majd megcsókolnia a kaftánja szélét, hogy bűnbocsánatot tanúsítsanak az eredendő bűnért? Hová tart a világ?



2013. dec. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
En csak azt tudom,hogy kinek nincsen igaza
2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Voltaire nevezetes mondása szerint, „ha meg akarjuk tudni, kik uralkodnak felettünk, nézzük meg, kiket nem lehet bírálni”.


akkor ez a Voltaire nevezetu polgar szelsojobbos, naci vagy rasszista volt??

2014. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 tetro ***** válasza:

20.14

ezt a hülyeséget már annyiszor írtad be, hogy a csapból is ez folyik.

na, áruld el, kiket nem bírálhatsz ma Magyarországon?

2014. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Mióta küldhet egy vallási egyesület "ultimátumot" a kormánynak??!! A galambász egyesület meg hadat üzen, mi? Tragikomikus!
2014. febr. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

#44


szabad a gazda

2014. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!