Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát a szélsőjobboldalnak...

Tehát a szélsőjobboldalnak valóban igaza van?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ma beszélgettem az egyik munkatársammal és szóba került ez a Sorsok Háza. Én eddig még nem is hallottam róla, de azt mondta a munkatársam, hogy lessem meg itthon neten, hogy miről van szó és most utánanéztem a dolognak.


Nem hiszem el, hogy ez komoly. Tényleg 6 milliárdot költ az állam erre az egészre a mi pénzünkből és a gyerekeinket fogják majd odaszállítani, hogy tömjék a fejükbe a zsidók szenvedését? Miért nincs már botrány ebből az egész projectből?


Én eddig nem voltam szélsőjobbos, de a zsidókból már egyre inkább kezd elegem lenni és nagyon hajlok már rá, hogy az legyen belőlem. A cigányokat már eddig sem szerettem, szerintem mindenki tudja, hogy miért.


A következő mégis mi lesz? Beviszik majd a rabbi bácsit az osztályterembe és a gyerekeknek kell majd megcsókolnia a kaftánja szélét, hogy bűnbocsánatot tanúsítsanak az eredendő bűnért? Hová tart a világ?



2013. dec. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
75%

Lám csak!


Megint nem az zavarja kérdezõt, hogy megtörtént a gyalázatos gaztett, hanem, hogy szó van a gyalázatos gaztettrõl, ami megtörtént. Ráadásul úgy méltatlankodik ezen, hogy Õ HOZTA SZÓBA.


Az már csak hab a tortán, hogy, persze nem egy emlékhely, hanem egy egész projekt kerül annyiba, hogy az elékhely sem elsõsorban az áldozatoknak fog emléket állítani, hanem annak a - sajnos nagyon, nagyon kevés - tisztességes embernek, akik próbálták - szerncsére olykor sikerrel - menteni, akiket tudtak. ( Mint pl dr Antall József korábbi miniszterelnök édesapja, vagy Boldog Salkaházy Sára ( aki végül védenceivel együtt áldozatául esett a gazembereknek ), stb )


Nos, amíg vannak ilyenek, akiknek a gyalázatos gaztettrõl egy szavuk sincs, vagy tagadják, kétségbevonják, vagy éppen helyeslik, addig nincs az a mennyiség, ami felesleges volna.


( A németek több, mint 20 éven át beszéltek róla, míg feldolgozták. Itt sajnos 1989-ig "szõnyeg alá söpörték". )


Egyébbként ilyen kérdés sokadszor van, úgyhogy, miután elkültdem a választ, megnyomom a pirosat. Mármint nem a kezet, hanem a "moderátor figyelmébe".

2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

"megnyomom a pirosat. Mármint nem a kezet, hanem a "moderátor figyelmébe"."


Azzal ne is faradj, csak hivd fel a rendorseg " gongolatkontroll" reszleget. Ott be lehet mozerolni akarkit.


Oh, olyan nincs ? Akkor kerlek varj egy kicsit


Hamarosan az is lesz ha igy marad a helyzet.

2013. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

"Azzal ne is faradj, csak hivd fel a rendorseg " gongolatkontroll" reszleget. Ott be lehet mozerolni akarkit. "


Láthatod a "toleránsokat", így megy a "tolerancia" náluk (ameddig a magyarokat fikázhatják).

2013. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

# 24

Mint a regi ( Kadar ) idokben.

Moszerolas, nevtelen feljeletgetesek, alatenni a masiknak ahol lehet

Jelen esetben a velemenyeert, a gondolataiert !

Megall az esz.

2013. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:

tetro fedonevu!

-en fiam 1926-ban szelettem Ungvaron!!

akkor szerinted hany eves vagyok mostan??

2013. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jol birod magadat, szellemileg nagyon friss vagy, kituno az emlekezeted es kozel vagy a 100 -hoz
2013. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

asher alexander


eleg sok dolgot irsz magadrol es csaladodrol, ha szabadna erdeklodnom


(gyik) mennyi a teljes havi nyugdijad osszege?

2013. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

27,;-es!

Baruh 'H!!nem panaszkodok!!nem hagyom el magam!!

--------------------------------------------------

28,;-as!

merthogy?!

amugy kozel 3280 Shequalim/ho!igy most mar egyedul.....nekem eleg!!nem vagyok nagy igenyu ember!

2013. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

3,820.00 ILS = 238,087.06 HUF


tenyleg kellemes, en is elvagyok a havi 109.000 Ft bol

2013. dec. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

# 30 !


Te hány éve dolgozol?


Sztem kérdezz meg valakit, akinek szintén 35 - 40 év gyakorlat van a háta mögött, hogy mennyibõl "van el". ( Megsúgom, kb ugyanennyibõl. )


Mert a hozzád hasonló takonypócoknak ott is kisebb a fizetése, mint asher nyugdíja, amibe a 35 -40 év szolgálaton kívül számítsd bele, hogy kb 26 éve van nyugdíjban és valszeg ott is folyamatosan emelkedik, mint itt. Persze, ha nem 60 évesen ment nyugdíjba, hanem késõbb, akkor tovább emelkedett a nyugdíjalapja, akárcsak itt, ha valaki tud tovább dolgozni.

2013. dec. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!