Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát a szélsőjobboldalnak...

Tehát a szélsőjobboldalnak valóban igaza van?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ma beszélgettem az egyik munkatársammal és szóba került ez a Sorsok Háza. Én eddig még nem is hallottam róla, de azt mondta a munkatársam, hogy lessem meg itthon neten, hogy miről van szó és most utánanéztem a dolognak.


Nem hiszem el, hogy ez komoly. Tényleg 6 milliárdot költ az állam erre az egészre a mi pénzünkből és a gyerekeinket fogják majd odaszállítani, hogy tömjék a fejükbe a zsidók szenvedését? Miért nincs már botrány ebből az egész projectből?


Én eddig nem voltam szélsőjobbos, de a zsidókból már egyre inkább kezd elegem lenni és nagyon hajlok már rá, hogy az legyen belőlem. A cigányokat már eddig sem szerettem, szerintem mindenki tudja, hogy miért.


A következő mégis mi lesz? Beviszik majd a rabbi bácsit az osztályterembe és a gyerekeknek kell majd megcsókolnia a kaftánja szélét, hogy bűnbocsánatot tanúsítsanak az eredendő bűnért? Hová tart a világ?



2013. dec. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

nneddudgi nevű felhasználó


# 31


"Te hány éve dolgozol?" - teszed fel akerdest


amint elozo valaszomban irtam "en is elvagyok a havi 109.000 Ft "...........ami nem sok, nem keves es beosztjuk ami van.


Tehat nyugdijas vagyok es nem tudom, hogy miert kerdezed, hogy "Te hány éve dolgozol?" Magyarul (mult ido) ezt ugy kerdeznek TE HANY EVET DOLGOZTAL?


Lathatoan szovegertelmezesi problemaid vannak, esetleg idegenbol irsz vagy csak egyszeruen idegenszivu vagy.


Jelzoket nem irok senkinek, plane ha az illetot nem is ismerem.


Amugy felesleges valaszolnod.

2013. dec. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Voltaire nevezetes mondása szerint, „ha meg akarjuk tudni, kik uralkodnak felettünk, nézzük meg, kiket nem lehet bírálni”.


akkor ez a Voltaire nevezetu polgar naci vagy rasszista volt??

2013. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Ha Izrael magyarországi nagykövetének, vagy Steiner Pálnak fáj a feje, Orbánéknál pánik tör ki, nehogy a külföldi sajtóban megjelenjen, hogy eme két remek ember bakancsosat álmodott, melyről természetesen a magyar kormány tehet.


Ha Heller Ágnes kinyitja a száját külföldön, a kormány még több pénzt csoportosít át a költségvetésből egy újabb emlékközpontra.

2013. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

30-as!

latom matekbol megbuktal!!

en 3280 shek irtam!!

te viszont azonnal,; 3820-at!!ennyire nem lehet valaki vaksi!!!

2013. dec. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

#35


Igazad van .. elnezest.... (engem nem zavar ha nyugdijad fel millio is lenne, en soha nem akarom mas penzet beosztani)


3,280.00 ILS = 203,562.47 HUF

2013. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
-engem se zavar az hogy neked 109 ezer a jovedelmed!!csoppet se izgat!!
2013. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Z4uOQ_efUrs


Aki mondja:

Széchenyi-díjas magyar szociológus, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja. A szegénység, a kirekesztés és a társadalmi rétegződés szociológiai aspektusának jelentős kutatója.

2013. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

#38


[link]


A nevét megváltoztatta, eredeti neve Kecskeméti Zsuzsanna.

A nagyapja Kecskeméti Ármin , makói rabbi volt.

2013. dec. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter: „A magyar állam is felelős volt a holokausztért.”

„Nemcsak a holokauszt áldozataira emlékezünk az emléknapon, nemcsak azokra, akiket akkor elveszítettünk, hanem azokra is, akik a vészkorszak idején történtek miatt nem születhettek meg.”


Szerinted mi a lehetoseg, hogy a meg nem szulethetteket karpotoljuk

2013. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Vegyétek észre, jó magyarjaim, hogy senki nem fogja kikaparni helyettetek a gesztenyét, illetve, hogy ezek a vezetők (ti mostanság politikusoknak mondjátok őket) a nyugati fejedelemségek és a talmudisták fizetett pojácái, akik eljátsszák, hogy a ti érdeketekben fáradoznak a nap huszonnégy órájában.
2014. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!