Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehát a szélsőjobboldalnak...

Tehát a szélsőjobboldalnak valóban igaza van?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen ma beszélgettem az egyik munkatársammal és szóba került ez a Sorsok Háza. Én eddig még nem is hallottam róla, de azt mondta a munkatársam, hogy lessem meg itthon neten, hogy miről van szó és most utánanéztem a dolognak.


Nem hiszem el, hogy ez komoly. Tényleg 6 milliárdot költ az állam erre az egészre a mi pénzünkből és a gyerekeinket fogják majd odaszállítani, hogy tömjék a fejükbe a zsidók szenvedését? Miért nincs már botrány ebből az egész projectből?


Én eddig nem voltam szélsőjobbos, de a zsidókból már egyre inkább kezd elegem lenni és nagyon hajlok már rá, hogy az legyen belőlem. A cigányokat már eddig sem szerettem, szerintem mindenki tudja, hogy miért.


A következő mégis mi lesz? Beviszik majd a rabbi bácsit az osztályterembe és a gyerekeknek kell majd megcsókolnia a kaftánja szélét, hogy bűnbocsánatot tanúsítsanak az eredendő bűnért? Hová tart a világ?



2013. dec. 21. 18:37
1 2 3 4 5
 11/45 tetro ***** válasza:
66%

20.02

habár érdekelne, hogy milyen az az "istenként imádkozás", de most itt egy emlékhelyről beszélgetünk, vagy arról hogy mindenkinek kötelezően fel kell venni a zsidó vallást? csak mert amit az imént írtál, az az utóbbit sejteti.

2013. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Ozmium42 ***** válasza:
8%

"Ezek izraelita vallású magyarok voltak"


Ilyen nem létezik! Izraelita ( = zsidó) vallású, magyarországi zsidók (zsidó etnikum) vannak, és magyarok, akiknek sem vallásilag, sem etnikailag semmi közük a zsidókhoz.


Kérdező: ezt mondja a szélsőjobbos: azért kell imádni a zsidókat, mert ez a korszellem a világ jelentős részén, és ennek kiváltó oka pedig nem más, mint a mérhetetlenül nagy zsidó befolyás a politikában és a gazdaságban. A holokauszt semmiféle értelemben nem volt egyedi, ezt a kultuszt azért nyomják le a torkunkon, mert olyan helyzetben vannak, hogy megtehetik. Hatalmi arrogancia.

2013. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
53%

Magyarországon zsidó etnikum nincsen. Csak zsidó vallású emberek.

Amit írtál baromság h imádkoznál értük vagy mi ki kérte h imádkozz? Ahogy tetro is írta ez egy emlékhely lesz és nem lesz kötelező neked oda elmenni ha nem akarsz. A nagy szélsőjobbosok bele vannak buz*lva a zsidókba vagy mi h mindig róluk csevegnek.

2013. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Ozmium42 ***** válasza:

"Magyarországon zsidó etnikum nincsen. Csak zsidó vallású emberek."


Pontosítok: Magyarországon nincs beegyezve a zsidó, mint etnikum, de ettől még létezik, és ennek a zsidó vallást gyakorló része csak a kisebb részét fedi le. Magyarán bujkálnak, magyarságot mímelnek.

2013. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
8%

" bujkálnak, magyarságot mímelnek."


Ez kedves volt :)

2013. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%

NOS MINT ZSIDO,SZIVBOL KIVANOM NEKTEK NEMZSIDOKNAK UGYANAZT A SORSOT?ES UGYANUGY?UGYANOLYAN KORULMENYEK KOZT MINT NEKUNK VOLT RESZUNK BENNE!!!

-aztan majd mi mondjuk azt,;-ugyan,maaaar!!csak hazudtok hogy ugy volt!!meglatjuk hogyan all a szatok!!!?

JOMAGAM CSALADOSTOL JARTAM MEG 44 ben a Birkenau-i vernichtungslagert!!

2013. dec. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 tetro ***** válasza:

06.11

ahhoz legalább 75évesnek kellene lenned. ritkán írnak ide ennyire idős emberek...

2013. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Mégis mit kellene csinálnunk? Százszor, ezerszer leírtuk, hogy jó érzésű ember elítéli, hogy ártatlan embereket tömegével legyilkoltak. Mit tegyünk még? Még a szüleim sem éltek. Nagyszüleim igen, de mindkét nagyfaterom a Donnál kempingezett, de nem jó kedvükben, kb. annyi esélyük volt elkerülni, mint a zsidóknak az elhurcolást.

Mit tegyek? Nekem nincs bűntudatom, miért is lenne?


Rengeteg filmet forgattak, darabot, regényt írtak a holokausztról, betéve tudjuk, '90 - óta napi rendszerességgel sulykolják, jövőre emlékév. Jómagam is jártam Auschwitzban. Eltelt 70 év, 24 éve nyomják a fejünkbe, unjuk. Máskor meg ne révedjünk a múltba, igaz? Most beszéljünk 25 évig másról. Unalmas.

2013. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
76%
Azért ne beszéljétek már be magatokba h a holokausztot mindig nyomatják h emlékezzünk meg vagy is akkor én lehet máshol élek, de én nem így veszem észre. Nincs túlzásba véve a holokauszt és nincs is elhanyagolva. Ha ti úgy érzitek h feszt meg kell emlékeznetek meg ilyeneket kell csinálnotok szerintem veletek van a baj. Ez csak a szélsőjobb rettegése attól amit be beszélnek maguknak.
2013. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 tetro ***** válasza:
50%

11.20

semmit nem kell tenned. és már rég el lehetett volna ezt engedni szerintem is, vagy kevésbé élni benne, ha nem lenne most is része a mindennapoknak. ha nem lenne olyan párt, aki nyíltan zsidó (és minden más etnikum) ellenes, ha itt nem jelenne meg naponta két tucat zsidózó kérdés, ha nem tennének tönkre folyton zsidó emlékműveket... ha létezne holokausztipar, akkor semmi más nem táplálna jobban, mint az állandó zsidózás az agyatlan ökörcsordáktól. de mondjuk itt én soha nem olvasok olyan kérdéseket, hogy miért nem emlékezünk jobban a holokausztra. a zsidózás, holokauszt iparozóst, elfoglalják az országost meg rengeteget... szóval ez azért nem annyira a zsidók vesszőparipája.

2013. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!