Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem háborít fel ez az...

Titeket nem háborít fel ez az alkoholtörvény?

Figyelt kérdés

Most megint olvastam egy cikket róla, hogy pártunk és kormányunk milyen intézkedéseket tenne az alkoholvásárlás, illtve fogyasztás terén.

Állítólag 2014 közepétől már lennének is nemzeti italboltok és kocsmákban, bárokban nem is lehetne alkoholt fogyasztani.

Szerintetek lesz ebből valami?

Nektek mi a véleményetek erről az egészről?


2013. dec. 3. 17:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
És ma is több helyről hallottam újra ezt a hírt, megnéztem, az összes oldal szóról szóra ugyanazt a cikket hozta le, mindegyik a Hírszabadságra hivatkozva. Sok okos ember:)
2014. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
58%
Folytatódik a kisvárosok elszegényítése, közösségi élet szétzúzása ezzel a kocsmatörvénnyel ha bevezetik.
2014. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 tankjr válasza:
100%
nem tudom h igaz-e vagy nem de ha van benne valami igazság akkor elég nagy szivatás mert én még nem vagyok 18 de néha lemegyünk pár haverral a tiszapartra inn de nem csinálunk semmi rosszat, nem is zavarunk senkit mégis simán megbüntethetnek a rendőrök és ez igazságtalan mert azok kéne megbüntetni akik tényleg részegen rongálak csak súlyosabban
2014. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!