Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem háborít fel ez az...

Titeket nem háborít fel ez az alkoholtörvény?

Figyelt kérdés

Most megint olvastam egy cikket róla, hogy pártunk és kormányunk milyen intézkedéseket tenne az alkoholvásárlás, illtve fogyasztás terén.

Állítólag 2014 közepétől már lennének is nemzeti italboltok és kocsmákban, bárokban nem is lehetne alkoholt fogyasztani.

Szerintetek lesz ebből valami?

Nektek mi a véleményetek erről az egészről?


2013. dec. 3. 17:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

honnan vagytok benne ilyen biztosak, hogy kamuhír?

kb másfél éve még a trafiktörvényen is csak röhögött mindenki

2013. dec. 3. 17:17
 12/23 anonim ***** válasza:

Innen indult az egész, ugyan úgy, mint a sorkatonaság hisztéria:


[link]

2013. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kamu a hír? Már akartam hiteles forrást kérni...
2013. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem is reagálok már erre érdemben....
2013. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Macungo ***** válasza:
100%

Külföldön van olyan is, hogy egyáltalán nem vásárolhatsz alkoholt sehol este 7-ig... Csak nekünk újak ezek a dolgok.. Szerintem gyanus az egész, de lehet alapja, mármint lehet, hogy szigorítanák én is láttam, hogy az Auschanban simán láthatóan tini 18 év alatti fiúk gond nélkül vehettek alkoholt.. Az én kölköm ne vegyen akárhol alkoholt, még a személyiét se kérte el egyiknek se a pénztáros.


A lényeg, hogy nekem az apám ivott és verte a családját,de attól, hogy csak bizonyos helyeken lehet majd venni, az ezen semmit nem változtat.. Szerintem a kocsmákra ez nem fog vonatkozni, irreális lenne. Szerintem ilyen nincs sehol Európában, de aztán lehet, nem néztem utána..


Azt tudom elképzelni, hogy bárok jogosultsággal kell rendelkezzenek szigorú feltételek meg ilyenek, plusz italboltok és akkor sehol máshol..


Azt el tudom képzelni, hogy a követelmények olyan szigorúak, hogy a kisebb kocsmák, talponállók nem tudnak majd megfelelni neki..

2013. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, majd jól beindul a feketekereskedelem, aztán majd csodálkoznak, hogy az otthon kotyvasztott, de legalább beszerezhető cuccoktól milyen sokan dobják majd fel a talpukat, az elmaradt adóbevételekről és a haveroknak kiosztott engedélyek okozta felzúdulásról nem is beszélve.
2013. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok bolt tönkre menne a a profi és a match is a cigareta kivonás miatt tünt el helyete van mindenhol mérgdrága cba bolt, ha az alkoholt is kiveszik jöhetnek a nemzeti abc-k ahol mindent 5 szörös árésért lehet kapni.
2013. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Macungo ***** válasza:
26%

"Nagyon sok bolt tönkre menne a a profi és a match is a cigareta kivonás miatt tünt el helyete van mindenhol mérgdrága cba bolt"


MIIIIIIIII VAAAAAAAAAAAAN? Ezt nem mondod komolyan?! Honnan vetted ezt?


A feketekereskedelem azért lendül be, mert nem a sarkon, hanem a negyedik sarkon lehet csak piát kapni??? A ciginél, ha nőt a feketekereskedelm, ami nem biztos,- mert én például leszoktam 1,5 éve - a cigi ára miatt és nem a trafikok miatt nőt..


A cigi árát pedig mindenképpen emelni kell az EU elvárásai alapján folyamatában fel kell zárkozni az EU szintre ami 1500 Ft/doboz körül van...



"ha az alkoholt is kiveszik jöhetnek a nemzeti abc-k ahol mindent 5 szörös árésért lehet kapni."


Ne aggódj Tesco minidg lesz..

2013. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Netre járó lélek ***** válasza:
Még kezdetben, poén volt ez a mediahacknek nevezett fos. De már roppant idegesítőek, ezek a kamuhírek! Komolyan. Mi ebben a jó? S még csak nem is vicces.
2014. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Netre járó lélek ***** válasza:
60%

"Nagyon sok bolt tönkre menne a a profi és a match is a cigareta kivonás miatt tünt el helyete van mindenhol mérgdrága cba bolt, ha az alkoholt is kiveszik jöhetnek a nemzeti abc-k ahol mindent 5 szörös árésért lehet kapni."


:DDDDD

Vicces vagy! :DDD

2014. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!