Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem háborít fel ez az...

Titeket nem háborít fel ez az alkoholtörvény?

Figyelt kérdés

Most megint olvastam egy cikket róla, hogy pártunk és kormányunk milyen intézkedéseket tenne az alkoholvásárlás, illtve fogyasztás terén.

Állítólag 2014 közepétől már lennének is nemzeti italboltok és kocsmákban, bárokban nem is lehetne alkoholt fogyasztani.

Szerintetek lesz ebből valami?

Nektek mi a véleményetek erről az egészről?


2013. dec. 3. 17:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

ja, meg még azt is olvastam, hogy 21 éves kor felett lehet majd dohányárut vásárolni

ez is mi már?...

2013. dec. 3. 17:04
 2/23 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy.
2013. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok hírt olvastam a hircsarda.blog.hu oldalon...
2013. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem jó ötlet, a felelőtlen alkoholfogyasztás nagyon nagy társadalmi feszültségeket okoz a családon belüli erőszaktól az ittas járművezetésen át az alkohol okozta egészségkárosodásig.


Tehát én inkább üdvözlöm ezt a tervezetet, nem háborít fel. Bár őszintén szólva, engem nem érint ez, mert így sem iszom egy korty alkoholt sem. Ugyanígy vagyok a dohányzásra vonatkozó "trafiktörvénnyel".

2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de éppen ez az, hogy ettől senki sem inna kevesebbet, csak megnehezítik a hozzájutást, csesztetik azt, aki szeretne
2013. dec. 3. 17:08
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

"de éppen ez az, hogy ettől senki sem inna kevesebbet, csak megnehezítik a hozzájutást, csesztetik azt, aki szeretne"


Azért csesztetik, hogy nem igyon!!!

2013. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Tökmindegy, mert 2014-től a 18 évesek automatikusan 3 évre a laktanyába vonulnak sorkatonai kötelezettségüket letölteni. És a 3 év alatt egyetlen eltvávjuk sem lesz, így úgysem tudnának inni meg dohányozni. A női egyenjogúság elve miatt (köszönhetően Szilárdkának) a hölgyek is bevonulnak, de még mielőtt örülne ennek az ifjúság: nem koedukált laktanyák lesznek, és nem lesznek közös "had"gyakorlatok sem.
2013. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

azért próbáljunk meg ésszerűen gondolkodni

ez olyan, mintha a kormányt érdekelné, hogy ki mennyit iszik, pedig magasról szarik rá

biztos, hogy a pénz miatt van az egész és nem miattunk, de nem is erre vagyok elsősorban kíváncsi, hanem hogy szerintetek lesz e ilyen vagy sem?

azok véleménye érdekelne jobban, akik fogyasztanak is alkoholt

2013. dec. 3. 17:13
 9/23 anonim ***** válasza:
És igen, újabb áldozatokat szed a kamuhír :)
2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Külföldön számtalan helyen van ilyen szabályozott bolthálózat, és mégis élnek ott is emberek.
2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!