Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Gyurcsány 16...

Egyetértetek Gyurcsány 16 ponjta közül azzal, amely kilépne a vatikáni szerzőséből?

Figyelt kérdés

"Magyarországon a vallásos meggyőződésnek a legszentebb magánügynek kell lennie. Kiemelte: felmondanák a vatikáni szerződést, megszüntetnék az összes egyházi privilégiumot és az egyházaknak fizetett hitéleti támogatást."


Leszögezném, hogy nem szimpatizálok a Demokratikus Koalícióval, Gyurcsánnyal meg pláne nem, de ezzel az egy ponttal teljes mértékben egyetértek.

Mérehetetlenül sok pénz megy jelenleg az egyházaknak, ami szerintem kútba dobott pénz, sőt a vallás sok kárt is okoz. Fejlettebb helyeken észérvek és nem a Biblia alapján ítélnek meg dolgokat, mi pedig térünk vissza a sötét középkorba, legalábbis ami a vallás jelentőségét illeti.


Ha rajtam múlna, én az egyházaknak 1 árva forint támogatást sem adnék, tartsák el őket a hívek, de ne azon adófizetők, akik rühellik a képmutató vallást és papokat.


26/F



2013. dec. 3. 16:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"Vegitaéssongoku válasza"


Adományként kapták, szerződés eredményeképpen rájuk szállt, vették, építették...stb.

Lényegtelen. Írtam rá példát miért értelmetlen a kérés. Olyan, mint ha budapesti önkormányzatot számon kérnénk, hogy került a birtokába a Lánchíd.

2013. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én nem tudom pontosan mi van abban a szerződésben de Gyurcsány elveivel maximálisan egyetértek.Számomra ő a leg természetesebb,szenvedélyesebb,leg "emberszabásúbb" politikus!
2014. ápr. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!