Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Gyurcsány 16...

Egyetértetek Gyurcsány 16 ponjta közül azzal, amely kilépne a vatikáni szerzőséből?

Figyelt kérdés

"Magyarországon a vallásos meggyőződésnek a legszentebb magánügynek kell lennie. Kiemelte: felmondanák a vatikáni szerződést, megszüntetnék az összes egyházi privilégiumot és az egyházaknak fizetett hitéleti támogatást."


Leszögezném, hogy nem szimpatizálok a Demokratikus Koalícióval, Gyurcsánnyal meg pláne nem, de ezzel az egy ponttal teljes mértékben egyetértek.

Mérehetetlenül sok pénz megy jelenleg az egyházaknak, ami szerintem kútba dobott pénz, sőt a vallás sok kárt is okoz. Fejlettebb helyeken észérvek és nem a Biblia alapján ítélnek meg dolgokat, mi pedig térünk vissza a sötét középkorba, legalábbis ami a vallás jelentőségét illeti.


Ha rajtam múlna, én az egyházaknak 1 árva forint támogatást sem adnék, tartsák el őket a hívek, de ne azon adófizetők, akik rühellik a képmutató vallást és papokat.


26/F



2013. dec. 3. 16:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Tökéletesen. Szerintem is tartsák el az egyházat a hívei.


32/F

2013. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Én is egyetértek ezzel, sőt még azzal is, hogy meg kell szüntetni/megvonni a támogatást az M1 és a hasonló közszolgálati csatornáktól, mert egyszerűen minősíthetetlen műsorokat készítenek óriási összegekből plusz még reklámokat is vetítenek. Az ATV igényesebb csatorna mint az M1, M2 pedig nem is közszolgálati.
2013. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
33%

"Az ATV igényesebb csatorna"


Az ATV?

Ahol mindenféle alibi munkával rendelkező emberek hülyeségét hallgatják?

Úgy, mint kirekesztés kutatók, szélsőségkutatók , tollpárna kutatók meg hasonlók.

Marha egy objektív csatorna.

2013. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a vallásos meggyőződésnek a legszentebb magánügynek kell lennie. "


Ez azt jelenti, hogy sem keresztény, sem más valláshoz köthető ünnepek jelképeitől nem kéne végigokádni Budapestet?

2013. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

Nem értek vele egyet.

Gyurcsány egyetlen pontjával sem értek egyet.

2013. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%

Gyurcsány egy marxista burzsoá politikus.


Tény, hogy a Fidesz túlzásba viszi a vallásosságot, de olyan vallásellenesnek sem kell lenni, mint Gyurcsány.

2013. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%
De okos vagy, mint a tavalyi kos! bakker! De azt nem vetted figyelembe, hogy a kormányok anno elvették az egyház vagyonát, házait földjeit, erdejét! Adják nekik vissza és nem kérnek egy hucut vasat sem a dicső államodtól! Templomba meg nem kötelező járni!
2013. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
Gyurcsány egy bolsevik szemétláda. Kun Béla szellemi örököse. Szégyen, hogy még nem ütötte senki agyon. Sajnos annyi jár érte, mint egy normális emberért. Viszont, ha átraknánk az állattani besorolását Csótányra, akkor nem lenne semmi gond.
2013. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
24%

"Gyurcsány egy bolsevik szemétláda. Kun Béla szellemi örököse. Szégyen, hogy még nem ütötte senki agyon."


Vagy nem főzött belőle szappant.

2013. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Most tekintsünk el Gyurcsány Ferenc személyétől és foglalkozzunk csak a fenti ponttal. Mert szerintem az egyházak pénzzel tömésének befejezésével a társadalom nagy része egyetért (nem véletlenül dobta ezt most be a DK).
2013. dec. 3. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!