Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Budapesten karácsonykor mindenhol világít a Menóra? Mi a véleményetek a friss rongálásról?

Figyelt kérdés
Mi ez az egész felhajtás?

2013. dec. 2. 17:16
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
34%
egy két ember,nem túl sok.Meg van rá több ezer aki ellensége minden nemzetnek.Radnóti szobrot kivitte egy drogos cigány autóval,akkor mi volt? antiszemita hitler fiai ledöntötték kocsival írták a lapok:D Meg a menóra rongálókra írták hogy 18 körüli férfiak:D mikor egy cigó rabol meg öl 25évesen meg fiatal :D Nem kell ezeket minősíteni.Megtették már a történelemben
2013. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
63%

Minden nemzetben vannak bűnözők és rendes emberek is. Bármilyen hihetlen, a magyarok közt is van, aki gyilkol, rabol, stb.


32/F

2013. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
88%

Én is ismerek zsidókat.

De nem mondhatom, hogy olyan jó emberek.


Nagy részük zsigerből utálja a magyarokat, meg nem tudja megemészteni a Holokausztot, a spanyol inkvizíciót emlegeti folyton, meg ehhez hasonló dolgokat.

Ja, meg szeret adót optimalizálni is csalni, de mivel van ismerőse neki "feljebb" ezért a kutya nem foglalkozik vele.

2013. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy nem tudják megemészteni a Holokausztot. Te megtudnád az ő helyükben? Főleg a csecsemők gyilkolását, akik aztán semmiről nem tehetnek.


32/F

2013. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Van persze.de pl 10 magyar vagy 10 cigány legyen a sötét utcán haza fele ?:D na itt kezdődik a "rasszizmus"...Amúgy is itt karácsonyfát szokás állítani nem azt az undorító vas koholmányt.Az a baj hogy itt mindenki számít, csak a magyar nem.
2013. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Innét elég messze van Pest, ezért engem nem izgat! :D
2013. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
88%

34.


Na ide figyelj.


Az én családomat meg a bolsevikek hurcolták meg, a bolsik között volt elég zsidó.


Fiatalabb koromban tényleg Duna partra állíttattam volna az összes MSZP-s politikust, volt munkásőröket meg a hasonlókat.

Ma már megelégednék, ha börtönbe csuknák őket.


De, én nem állandóan ezen rágódok, nem gondolok naponta erre, egyszerűen nem a mindennapjaim része.

2013. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Ma jövök keresztül Moszkva téren, ki van állítva egy nagy kereszt. Már van rajta mocsok, csikk, kávéspohár. Elől a papír félig le van tépve.

Valamiért azt sejtem, nem fog a rendőrség titkosszolgálati módszerekhez nyúlni, hogy 24 órán belül meg legyen a tettes.

2013. dec. 4. 00:42
 39/45 Noriko. ***** válasza:

Vannak, akik semmit nem tisztelnek, teljesen mindegy, hogy melyik vallás jelképeiről van szó.

Olyanok is vannak, akik direkt rongálnak, hogy aztán a másik oldalra foghassák, lázíthassanak.

Bármelyiket el tudom képzelni.

2013. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Köszönjünk, nem kérünk menórákát. Lehet visszamenni Izraelbe.
2013. dec. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!