Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Budapesten karácsonykor mindenhol világít a Menóra? Mi a véleményetek a friss rongálásról?

Figyelt kérdés
Mi ez az egész felhajtás?

2013. dec. 2. 17:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
39%
Komoly, hogy egy ünnepi díszen is feltudjátok magatokat húzni. Gondlom hihetetlenül sérti a keresztény erkölcsötöket.
2013. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
28%
Az a legjobb h aki nem gyűlölködve ír a zsidókról annak a válaszát egyből piros pacsizzák.
2013. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
35%
na latom, a többségnek nem volt gyerekszobája, sőt irigyli akinek volt, gratulálok
2013. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
27%
Magyarországnak van hivatalos vallása? mióta? ugyan mégis honnét veszed ezt a marhaságot?
2013. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
25%

19es a zsidók menorat állítottak a templomodban? ott zabáltak vmit?

Ugye hogy nem

ennek örömére szavaiddal élve "zabálhatsz" disznót tel avivban de nem zsinagógában

2013. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Azt szögezzük le, hogy ma Magyarországon a hivatalos vallás az az ateista, illetve a "hiszekegyvalamijóban" filozófia. Se a katolikus, se a református emberek száma nem jelentős, ahogy Európában se nagyon. Arányait tekintve Texas inkább keresztény állam, meg a többi Amerikai. Még a Simpson család is templomban van minden vasárnap.


Kicsit én is túlzásnak érzem ami van ilyenkor a belvárosban. Mindenhol zsidó koncert, mindenhol menóra. Legyen, de ne ennyi már, összes közlekedési csomópontban.


A 3 elkövető hajnali 5kor rongálta meg ezeket a tartókat, 2 nap alatt a rendőrség telefonos GPS adatok alapján bemérte őket, így lettek meg.

Kicsit stréberkedésnek érzem ezt a szorgalmat a rendőröktől, mikor erőszakos rablás, betörés, gyilkosság van, el tud húzódni az ügy hetekig-örökké.

2013. dec. 2. 20:30
 27/45 anonim ***** válasza:
De attól h hanuka miatt tartanak ott koncertet a nem zsidó is oda mehet és jól érezheti magát. Ha most más miatt lenne koncert az is zavarna? Mert ha az zavarna akkor ne az legyen a baj h a zsidók koncerteznek hanem az h mindig vki koncertezik. Budapesten elég nagy a zsidóság száma hagy ünnepeljék meg úgy ahogy akarják. Én bármikor sétálok és találok egy ilyen rendezvényt akkor ha van időm megszoktam állni szét nézek és jól tudom érezni magam pedig nem vok zsidó. Magyar kultúrához tartoznak ők is annak ellenére h kis számban vannak zsidók az országban de nem ma jöttek ide hanem már nagyon régen.
2013. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
32%

Kultúrálatlan és gusztustalan dolognak tartom.


32/F

2013. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
51%
ugyanígy vélekedek mint az előző, csak én a zsidó vallásról :D úgy kezelnek néhány részeg fiatalt mintha Hitler döntögette volna a menórákat.Bezzeg a gyilkosokat.....na mindegy majd a jézuska hoz nektek iráni atomot mert rosszak vagytok :D
2013. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
30%

Mindjárt kiderül, hogy még a rongálókat kell sajnálni. No komment. Én nem vagyok zsidó, de ismerek néhányat és ők nagyon rendes és segítőkész emberek. Sokkal többre tartom őket, mint az egész kultúrálatlan, fajgyűlölő csürhét egybevéve.


32/F

2013. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!