Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Budapesten karácsonykor mindenhol világít a Menóra? Mi a véleményetek a friss rongálásról?

Figyelt kérdés
Mi ez az egész felhajtás?

2013. dec. 2. 17:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
24%
Mivel hanuka van azért van menóra kirakva. Rongálással kapcsolatban pedig megfognám aki rongált és feldugnám neki egyesével a menóra ágait. Utálom az ilyen csürhéket akik csak rongálni tudnak, de építeni nem.
2013. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%

Szokásos.

Az a rongálás annyi volt, hogy valaki letépett valami 200 forintos cetlit róla.


Menóra meg minek Budapestre.Tudtommal egy Magyarország, nem Izrael.


A zsidók is megrongálják a karácsonyfát Izraelben.


A rongálás meg szerintem valamiféle üzenet lehet a Sukorós ügyre, ugyanis a zsidók 100 milliárdot követelnek Magyarországtól.

2013. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
84%
*Tudtommal ez Magyarország, nem Izrael.
2013. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell menóra és nem lesz mit rongálni.
2013. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
34%
akinek volt gyerekszobája az nem rongálja meg más tulajdonát mert tud viselkedni
2013. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
28%
Attól h ez nem Izrael a zsidó vallás ugyan úgy egy Magyarországon már elég régóta jelenlévő vallás. Szerintem joguk van ahhoz h megünnepeljék az egyik ünnepüket. Ők se jönnek és rongálnak karácsonyt fát.
2013. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
56%

Magánpénzből, magánterületen bármi világíthat, mi szemnek ingere. A rongálóknak meg leosztanak valami pénzbírságot és annyi, az ügyész is legfeljebb egy felfüggesztettet tud kiharcolni.


Az elkövetőket meg a szenvedő alanytól függetlenül primitív idiótáknak tartom. Najó csak éretlen suhancoknak, már ha azok az elkövetők akik önként besétáltak a kapitányságra.

2013. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
58%

"Ők se jönnek és rongálnak karácsonyt fát."


Mivel az ország neve Magyarország és magyar többségű egyenlőre, lenne is balhé belőle ha a zsidók megrongálnák a karácsonyfát.

2013. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%

Én csak azt nem értem, hogy egy keresztény országban miért kell nyilvánosan ünnepelni a hanukát :D És ezt fentről miért kell támogatni??

Nem várom el, hogy izraelben legyen karácsonyfa, sőt, nem is értenék vele egyet. Ahogy azzal se értek egyet, sőt, ellenzem, hogy itt, Magyarországon a tereken menórák álljanak.

2013. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
83%

9#


Na látod ezt én sem értem.


Nem sok zsidó él Magyarországon, de úgy tesznek, mintha ők alkotnák a többséget, azt hiszik mindenbe beleszólhatnak és minden felől dönthetnek.

Hát nem.

Egyenlőre nem az övüké az ország, ők csak egy más vallású kisebbség, semmi több.

Örüljenek, hogy itt élhetnek.

2013. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!