Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, hogy...

Mi a véleményetek, hogy Budapesten karácsonykor mindenhol világít a Menóra? Mi a véleményetek a friss rongálásról?

Figyelt kérdés
Mi ez az egész felhajtás?

2013. dec. 2. 17:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
21%
Mióta keresztény ez az ország? Attól h keresztény vallásúak a legtöbben attól még nem lesz az ország keresztény. Mikor még királyság volt ellehet rá mondani. Magyarországot világi vezetők irányítják nem pedig vallási. Az pedig nem indok arra h kisebbségben vannak a zsidók és mi ezért nyugodtan rongálhatjuk az ő jelképeiket, ha ők tudnak normálisan viselkedni ebben az országban illene nekünk is normálisan viselkedni.
2013. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
33%
Magyarországon a magyar állampolgárú, de zsidó vallású emberek magyaroknak számítanak tehát joguk van menórát állítaniuk. A magyar definíciója az lenne h keresztény ember aki Magyarországon él? Hát nem hanem az magyar aki magyar állampolgársággal rendelkezik e mellet lehet zsidó, muzulmán, keresztény stb. Ez ellen pedig fölösleges vergődnötök mert ez így van és el kell fogadni, nem csak az a magyar akit ti annak gondoltok.
2013. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
68%

"Ez ellen pedig fölösleges vergődnötök mert ez így van és el kell fogadni, nem csak az a magyar akit ti annak gondoltok."


És miért? Mert te azt mondod?

Jajj, elnézést kérek nagyságos uram, nem tudtam, hogy ön itt az Atyaúristen...

2013. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért mert én úgy gondolom hanem azért mert ez így van nincs joga vkinek eldönteni azt h egy adott ember magyar-e vagy nem.
2013. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
32%

11-es: Magyarország vallása hivatalosan a keresztény. Ennyi.


De a logikádat követve akkor miért Magyarországnak hívjuk? Attól, hogy a legtöbben magyarok, még nem lesz az ország magyar. Mindenféle nemzet van ebben az országban, szóval nem Magyarország. Megvilágosodtam, köszönöm :)

2013. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%

"Nem azért mert én úgy gondolom hanem azért mert ez így van..."


Értem, most már minden világos. Szóval azért, mert csak és kész.

Ovit kijártad már? :))

2013. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
85%

Milyen érdekes, hogy senki nem megy Magyarországról Izraelbe karácsonyfákat állítgatni (baromságnak tartanám, nem oda való), de ezek idejönnek, kipakolják mindenhova a menóráikat és elvárják, hogy istenként tiszteljük őket is meg a gyertyatartóikat is. :D


Kezdem megérteni, hogy miért utálták a történelemben mindig és mindenhol a zsidókat.

2013. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam a rongálásról, de akkor most megnézem az RTL híradót, biztos vezető hír lesz.
2013. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
72%

"Magyarországon a magyar állampolgárú, de zsidó vallású emberek magyaroknak számítanak tehát joguk van menórát állítaniuk."


Majd ha nekem jogom lesz egy tel-avivi zsinagóga közepén disznócsülköt zabálni.

Szerintem ha idejönnek, akkor nehogy már mi alkalmazkodjunk hozzájuk.

2013. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
29%
OMG h lehet vki ilyen hülye és bocsánat a személyeskedésért, de ne hasonlítsátok már össze azt h ha ti mennétek Izraelbe ezt meg azt csinálni ezek a zsidók nem Izraelből jöttek ide hanem már sokkal régebb óta itt élnek.
2013. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!