Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó a baloldal?

Miért jó a baloldal?

Figyelt kérdés

Jobb oldali vagyok. Nem értem a baloldaliakat. Elmagyarázom én miért tartom jónak a jobboldalt:

Mert védi a hazai termékeket. Mert alap értékeket képvisel.

Nem engedi hogy más nem hazai előnyben részesüljön. Tiszteli a kultúrát.. stb. Még rengeteg dologban ott van de egyenlőre ezek

most a balosokat kérném meg hogy magyarázzák el nekik miért tetszik a baloldal és ne úgy hogy márpedig a jobboldal rossz hanem hogy miért jó a bal?



2013. nov. 26. 23:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Akkor próbáld meg újra elolvasni. Tehát ezzel ellentétben a liberálisabb gondolkodás nyitottabb, befogadóbb, haladóbb. A baloldali értékek ugyanúgy jelen vannak a legfejlettebb országok közéletében, mint néha a jobboldaliak. A baloldaliak megértőbbek, befogadóbbak, nyitottabbak más népek, nemzetek kultúrája felé, szélesebb látókörük van, nem csak az önös érdekeiket nézik. Stb.
2013. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
Az ostobaság, hogy a baloldal külföldre viszi a pénzt. Ez a te propagandád. Persze, sokan viszik külföldre a pénzt, jobb- és baloldaliak egyaránt. Ez nem politikai oldaltól függ. Magyarország nagytőkései nem nagyon foglalnak állást politikai pártok mellett. Elvétve esetleg, ld. Széles Gábor.
2013. nov. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kíváncsi köszönöm. (am nagyon is önös érdekeket néznek és áll toleránsak csak addig adnak elfogadást amíg kell a szavazat, valójában sokkal kevésbé törődnek pártfogoltjaikkal mint a jobboldal)

De ez legalább válasz volt.

2013. nov. 27. 00:02
 14/29 A kérdező kommentje:

23:59 re gondolok

Ezeket nevezem érveknek

2013. nov. 27. 00:03
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
Na, látom, falra hánytam a borsót. :o))) Menj és nézd tovább a HírTV-t. Istenem, és ti fogtok majd szavazni...
2013. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Most ezt mért mondod?

Az az érved hogy a baloldal toleráns nem?

Szóval elfogadó és tolerál sok olyat amit a jobb nem..

Ezt el tudom fogadni érvnek.

Nem cinikusan írtam ne érts félre

2013. nov. 27. 00:07
 17/29 anonim ***** válasza:

Mert az embereket ténylegesen egyenlőnek kezeli, nincsenek bújtatott előjogok és deviánsnak minősített csoportok. Egyének vannak, azonos lehetőségekkel.


Mert a hazai termékkel szemben a racionális gazdálkodást képviseli, amitől mindenkinek jobb lesz.


Mert alapértékeket képvisel.


Mert mer újítani, fejlődni, ott, ahol a jobboldal fél, és magára zárná inkább az ajtót.

2013. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem létezik bal vagy jobb oldal. Csak maffiózók vannak a politikában. Jbelenleg egy cég amennyiben 100 forint árbevátelt bérfizetésre fordít ebből a maffiózók 70-et kérnek. A Jobb-lik ill. a Ball-Lik emellé adóemeléssel kampányol. Megéred estleg az átlagéléetkort??? Robotolsz 40 évet??? Visszakapod a nyugdíjjárulék 30%-át. Mellé még leköpnek a magas nyugdíjad miatt. Az állami maffiózók semmit sem tudnak műküdtetni. Soha olyan csúfos vereség nem érte a magyar válogatottat, mint mióta kiemelt állami projekt a futball. Még egyszer. M.. házi egy műveltlen b...-rom aki szerin Wallen..Berg géppisztollyal lövoldözött a nácikra a Keleteiben a vagonok tetejéről. Ocsmány Viktor -- Volt Kisz Titkár .. Cimborája Harcsabajűsz -- Túlmozgású Gyurgyfi val együtt kollégaként MSZMP-s vezetók voltak. Nincs Bal-lik Jobb Lik. Csak padrásseplők vannak + bar-mok akik ezeket nem húzzák lámpavasra
2013. nov. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
34%
a baloldal a hazáját szerető emberknek nem jó, csak a hazaáruló hajlamúak szeretik igazából a baloldalt, a többi aki a baloldalra szavaz az megtévesztett birka!
2013. nov. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


nagy tévedésben vagy, amiket leírtál, az a baloldal értéke


a jobboldaliság a magántőke védelmére épül, a szabad piacra és a fejlődés záloga a verseny


ezzel szemben a baloldali gondolkodás védi a magántőkével szemben a közösségi (hívd: hazai, nemzeti, országos, állami) érdekeket, a baloldal erősíti az állami/nemzeti szerepvállalást egy ország életében


ez öngól volt kérdező

2013. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!