Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó a baloldal?

Miért jó a baloldal?

Figyelt kérdés

Jobb oldali vagyok. Nem értem a baloldaliakat. Elmagyarázom én miért tartom jónak a jobboldalt:

Mert védi a hazai termékeket. Mert alap értékeket képvisel.

Nem engedi hogy más nem hazai előnyben részesüljön. Tiszteli a kultúrát.. stb. Még rengeteg dologban ott van de egyenlőre ezek

most a balosokat kérném meg hogy magyarázzák el nekik miért tetszik a baloldal és ne úgy hogy márpedig a jobboldal rossz hanem hogy miért jó a bal?



2013. nov. 26. 23:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Miért? Jó a baloldal?
2013. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Már leírtam
2013. nov. 26. 23:48
 3/29 A kérdező kommentje:
én nem tudom miért?
2013. nov. 26. 23:49
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Te nem egészen érted a dolgokat. Szerinted te magyar répát eszel, a baloldali meg szándékosan olaszt? Vagy mi van? Azt meg általában nem hisszük, hogy a jobboldali ember különösen tisztelné a kultúrát? A baloldali nem tiszteli? Én inkább azt látom, hogy kevés jobboldali művész van, kevesebb, mint más. Persze tudok neveket, mert pl. Makovecz Imre épületei nagyszerűek, attól, hogy ismert jobboldali volt, még nagyot alkotott. De mondjuk színházi ember... mint pl. egy Dörner György, attól, hogy jobbos még nem jobb egyáltalán. Ha már kultúra: a művészvilág általában szabadelvű, más nem is lehet, különben nem tudna igazán alkotni, és ez eléggé szemben áll a röghöz kötött jobboldali gondolkodással. A konzervatív ember nem innovatív, nem haladó, inkább a meglévő értékeket őrzi. De nem baj, mert szükség van erre is, arra is.
2013. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Jó ezt értem. De akkor mi a jó a baloldalban? Tehát azt értem hogy valaki attól nem több a színházban mert az de nem ez a kérdés..
2013. nov. 26. 23:52
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
A jobboldali ember klerikális, azaz zárt, fejlődésképtelen gondolkodásmódja van. Az ok, hogy áll a faluja határában, lobogtatja a zászlaját, anyázza a külföldieket, mert sajnos nem is tud más nyelveken megszólalni, és azt hiszi, hogy ő valami nagy hazafi. Inkább mosolyogni való.
2013. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Látom, nehéz lenne ezt a dolgot megértetni... megpróbáltam. Te kérdezted. Így most általánosságban levonhatjuk azt a következtetést, hogy a jobboldali butább.
2013. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"most a balosokat kérném meg hogy magyarázzák el nekik miért tetszik a baloldal és ne úgy hogy márpedig a jobboldal rossz hanem hogy miért jó a bal?"


előre megmondtam szóval??? érvek???

2013. nov. 26. 23:55
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
Jó ég... hát mennyi betűt és áramot pazaroltam már el erre? Szerinted nem érveltem? Szerinted csak azt mondtam, hogy azért, mert oszt annyi?
2013. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Figyelj ha valaki külföldre viszi a pénzt az meglopja az országot. Elveszi a pénzt a termelőtől. Ezt védi a jobboldal. Magyarázd el miért jó a bal? Mert eddig csak azt mondtad el miért nem tetszik a jobb.
2013. nov. 26. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!