Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ózdi vízkorlátozás tényleg...

Az ózdi vízkorlátozás tényleg rasszizmus volt?

Figyelt kérdés

[link]


Az ombudsman szerint az volt....


Szerintem semmiféle etnikai diszkrimináció nem történt.Nem a polgármester tehet arról, hogy többségben romák laktak azon a környéken ahol korlátozva volt vízhasználat.



2013. okt. 10. 20:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

ha cigányok nem részei a magyar társadalomnak miért kellene adózniuk, vagy úgy élniük, ahogy elvárjátok tőlük, okoskák - döntsétek el már mi legyen!


tudjátok van egy csomó egyezmény, gyermekek jogai, közegészségügyi okok, és még sorolhatnám, miért nem zárjuk el a vizet. persze ahhoz tovább kéne látni a zsigeri gyűlölet primitívségén.

2013. okt. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21%

"Állítólag azért "kellett" korlátozni, mert többen medence feltöltésre, és autómosásra használták a kutak vizét. "


igen, így volt, ezt mondták. Aztán kiderült, nem a cigók csinálják, hanem a magyarok, akik ugyanúgy lopnak, szívbaj nélkül.

2013. okt. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

20-aska, majd a járványt amit elkapsz ki fogja megfékezni? és milyen pénzből? ha nem kapod el, és csak azok betegszenek meg akik elől elzártad a vizet, azok kezelését ki fogja fizetni? vagy dögöljenek meg, egészségügyi ellátás se legygen a XXI. században Mo-n, mert te annyira gyűlölöd a cigányokat? Európa szégyene lennénk. Ez nem afrika.


Tombol ebben az országban a sötétség!


Ja igen, és meséld már el, hogy évente mennyi adót is fizetsz és hány éve, úgy érdekelne, ha már ennyire félted a befizetéseidet. Politikusoktól, Simicskáéktól nem félted?

2013. okt. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%

ma 03:34

NEM ZÁRTÁK EL A VIZET! Nem értem mit nem lehet ezen megérteni. Elhiszem, hogy korlátozottak a képességeid, de legalább egyetlen mondatot próbálj meg értelmezni.


Huszaskázd azt, aki világra szrt te együgyű! A járványok nem attól terjednek el, hogy nem pazarlom a vizet, hanem például attól, hogy még egy nyamvadt pottyantóst sem alakítok ki, mert egyszerűbb körbe szrni az udvart.

"Tombol ebben az országban a sötétség!"

Így van, erre te vagy az élő példa.

"Ja igen, és meséld már el, hogy évente mennyi adót is fizetsz és hány éve, úgy érdekelne, ha már ennyire félted a befizetéseidet."

Majdnem harminc éve dolgozom, minden fillérem után levonják az adót, egyébként a saját befizetéseiddel foglalkozz. Ebből is látszik, hogy te nem fizetsz az államkasszába semmit. Különben érdekelne, hogy mire szórják el.

"Politikusoktól, Simicskáéktól nem félted?"

De igen, de most nem róluk van szó. De ha már itt tartunk, ők ha mást nem tettek, legalább tanultak. Az általad, és más idióták által kinyalt seggű cigányok még annyit sem tettek le az asztalra, mindössze megszülettek.

2013. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
13%
engem primitivezel le 20aska, akkor olvasd el mit irtal és ha ember vagy akkor égjen egy kicsit a bőr az arcodon! erre neveltek?
2013. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
5%
Nem ég az arcom. Nem nekem kell szégyenkeznem, hanem neked. Ész érvek helyett személyeskedsz, ez legyen a te szégyened huszonötöske.
2013. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

a stílusod miatt szégyenkezhetsz

és nem is miattam, mert én egy vadidegen senki vagyok

csak ha te azt gondolod magadról amit, akkor legyél már magaddal szemben igényesebb, felebarátaiddal keresztényibb

2013. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
8%

ma 19:31

El kell, hogy keserítselek! Nekem a te cigány felebarátaid, nem felebarátaim, mint ahogy másoknak sem (lásd franciák, olaszok, szlovákok, finnek). Ha annyi kereszténység van benned, mint amennyit kifelé mutatsz, javaslom fogadj a házadba egy népes családot közülük. Kíváncsi vagyok meddig tartana a felebaráti szereteted, te kis álszent. :D

2013. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%

"ha cigányok nem részei a magyar társadalomnak miért kellene adózniuk, vagy úgy élniük, ahogy elvárjátok tőlük, okoskák - döntsétek el már mi legyen!"


Ha nem részei a magyar társadalomnak, akkor ne is vegyék fel a segélyeket, ne is vegyék igénybe ingyen az állami szolgáltatásokat, hanem menjenek haza Indiába, ott nem kell megfelelniük az európai normáknak.



"tudjátok van egy csomó egyezmény, gyermekek jogai, közegészségügyi okok, és még sorolhatnám, miért nem zárjuk el a vizet. persze ahhoz tovább kéne látni a zsigeri gyűlölet primitívségén."


Vagy inkább használni kellene az agyukat az atv fanoknak, hogy értelmezni tudják a híreket, ne csak a ripacs főcímekig terjedjen az agyi kapacitásuk. Elmondom neked is, hogy nem elzárták a csapot, csak korlátozták a teljesítményét. (inkább a primitívségen kellene átlátni)

2013. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
74%
Nemvolt rasszizmus csak a média nagydobra verte.....Nefélj ha nem cigányokról lenne szó 1 büdös kukkotsem hallottunk volna róla,mert a Magyar csendbe megdögölhet de az élősködő ingyenélő tolvaj korcsoknak meg nyaljuk a valagát mert jaj szegény kissebbség...... UNDORÍTÓ EZ A RENDSZER!!!!
2013. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!