Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg rasszizmus ha...

Az tényleg rasszizmus ha megkérdezem valakitől hogy a családjában milyen vallású, származású felmenők találhatók?

Figyelt kérdés

Kitörölték egy kérdésemet aminek nem értem az okát.

Azt kérdeztem benne melyik politikusnak vannak zsidó felmenői a liberálisok közül.

Amit azért nem értek mert itt nálunk Vecsésen sok a sváb, és egyáltalán nem szégyen megkérdezni valakitől hogy vannak-e sváb felmenői, sőt örülnek is a kérdésnek ha az ember normálisan teszi fel. Sokan büszkék erre, és elkezdik magyarázni a családfát meg a szokásokat, hagyományokat. Ilyenkor jön szóba a káposzta közhely is.

Most ha ugyan ezt egy zsidótól kérdezem meg akkor gonosz leszek?



2013. szept. 14. 17:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
Nem, miért lenne az? tetro és php de kóser, meg hasonszőrű társaik szerint igen, de őket sosem szabad komolyan venni! Csak mosolyogni a hozzászólásaikon, de komolyan venni nem szabad.
2013. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
A kèrdèsed nem rasszista volt, hanem antiszemita! Ha úgy teszed fel, hogy, szabad-e tudni, hogy a parlamenti kèpviselöknek milyenek a felmenöi, az jó kèrdès, azonban ha csak a zsidók èrdekelnek, az antiszemitizmus. Itt a lènyeges különbsèg, amit sokan nem èrtenek.
2013. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
36%

Először is tanuld meg a rasszizmus szó jelentését, te nagyon művelt Igazi Magyar.


Zsidóval szemben nem lehetsz rasszista, hacsak nem etióp vagy egyéb nem-europid rassz tagja, de a zsidóságának a bőrszínéhez akkor se lesz köze.


Egyébként meg ha látszik rajtad, hogy nem kuruttyturul vagy és gyűlölködési céllal kérdezed, akkor nem hinném, hogy akárki zokon venné. Az már megint más kérdés, hogy ilyen kérdést legtöbbször csak ilyen céllal tesznek fel.

2013. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%

Érdekes, ha egy libsi-bibsi megkérdezné tőlem, hogy milyen felmenőim vannak én nem sértődnék meg rajta! :-)

Ki tudja miért, de ez mindig a zsidóknak és a cigányoknak ad sértődési okot... Elgondolkodtató!

2013. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
26%

"Először is tanuld meg a rasszizmus szó jelentését, te nagyon művelt Igazi Magyar."


Te pedig a helyesírást, te másik, nagyon művelt igazi (?) magyar.

2013. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem rasszizmus.

De ugyanakkor válaszolni sem kötelező rá.

2013. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
18%

Nem rasszizmus.


A liberális politikusok ,liberalizmus törvényszerűen propagandálók között igen sok a zsidó.



Kis László (SZDSZ alapító)


Ungár Klára, szintén SZDSZ


Bálint György - SZDSZ


Braun Róbert - SZDSZ


Kende Péter


Kertész Ákos


Van még pár.

2013. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező és "helyeslők"!


És neked milyen származású felmenőid vannak? Biztos vagy benne, hogy 100 % -ig magyar származásúak és nincs közte egy-két román, szlovák, izraelita, "kisebbségi"?


Csak nehogy úgy járjatok mint Szegedi Cs.!

2013. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

"Kérdező és "helyeslők"!


És neked milyen származású felmenőid vannak? Biztos vagy benne, hogy 100 % -ig magyar származásúak és nincs közte egy-két román, szlovák, izraelita, "kisebbségi"?


Csak nehogy úgy járjatok mint Szegedi Cs.!"


Képzeld el 1700-ig valószínűleg nincs de ha van is engem nem érdekel valamiért én tudok rá válaszolni...és nem fog érdekelni, hogy ha utána esetleg hurka zabáló osztráknak nevezz mert értelmi szintje nulla az ilyenek hiszen ez a 200 éves múlt.. akkor meg miért ne válaszolnék kedves "libsi"??

2013. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%
Nekem 100% magyar felmenőim vannak, az 1700-as évekig teljesen biztosan, sőt, egy, a 18. században levő nagysikerű magyar hadvezér is felmenőm. Tessék, nekem sem esett nehezemre válaszolni a kérdésre.
2013. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!