Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg rasszizmus ha...

Az tényleg rasszizmus ha megkérdezem valakitől hogy a családjában milyen vallású, származású felmenők találhatók?

Figyelt kérdés

Kitörölték egy kérdésemet aminek nem értem az okát.

Azt kérdeztem benne melyik politikusnak vannak zsidó felmenői a liberálisok közül.

Amit azért nem értek mert itt nálunk Vecsésen sok a sváb, és egyáltalán nem szégyen megkérdezni valakitől hogy vannak-e sváb felmenői, sőt örülnek is a kérdésnek ha az ember normálisan teszi fel. Sokan büszkék erre, és elkezdik magyarázni a családfát meg a szokásokat, hagyományokat. Ilyenkor jön szóba a káposzta közhely is.

Most ha ugyan ezt egy zsidótól kérdezem meg akkor gonosz leszek?



2013. szept. 14. 17:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Jah igazad van kérdező! Akkor óvatosan említem meg a buszt persze csak ha nem baj, kedves bili-libi ;)
2013. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

#29


Pusztán arra akartam kilyukadni, hogy lehetetlen 300 évre visszamenőleg feltárni egy teljes családfát. A miénk már az 1900-as évek elejétől homályba vész, egyébként én sem tudok konkrét nem magyar felmenőmről.


Ahhoz képest, hogy az se érdekelne ha lenne akármilyen ősöd, elég gyorsan hazaáruló lettem a kérdésem miatt.

[link]

2013. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mellesleg a válaszolók származása sehol nem volt kérdés, csak önbuzgalomból elkezdte írni mindenki a sajátját.
2013. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest, hogy az se érdekelne ha lenne akármilyen ősöd, elég gyorsan hazaáruló lettem a kérdésem miatt. "


Mert NINCS JOGOD MEGKÉRDŐJELEZNI A MAGYARSÁGOMAT!


Érdekes egy Fradi, Újpest, ETO, DVTK vagy más még népességgel rendelkező stadionba nem mernétek ilyen kérdéseket feltenni..mi kimerjük mondani, hogy haza árulók vagytok az MSZP székház előtt is..


Gyávák vagytok csak a neten nagy a pofátok..

2013. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Még ezt tenném hozzá előbbi gyávázásomhoz:


[link]

2013. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Senki nem kérdőjelezte meg a magyarságod.


Csak te hiszed azt, hogy számít, kinek mi volt az őse...

2013. szept. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!