Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg rasszizmus ha...

Az tényleg rasszizmus ha megkérdezem valakitől hogy a családjában milyen vallású, származású felmenők találhatók?

Figyelt kérdés

Kitörölték egy kérdésemet aminek nem értem az okát.

Azt kérdeztem benne melyik politikusnak vannak zsidó felmenői a liberálisok közül.

Amit azért nem értek mert itt nálunk Vecsésen sok a sváb, és egyáltalán nem szégyen megkérdezni valakitől hogy vannak-e sváb felmenői, sőt örülnek is a kérdésnek ha az ember normálisan teszi fel. Sokan büszkék erre, és elkezdik magyarázni a családfát meg a szokásokat, hagyományokat. Ilyenkor jön szóba a káposzta közhely is.

Most ha ugyan ezt egy zsidótól kérdezem meg akkor gonosz leszek?



2013. szept. 14. 17:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

20. Baromságokat írsz.


Én vagyok az akit az egyik kérdésben "frusztrált" osztrák léleknek neveztél.


Az én családom abszolút , nem liberális 1-2 dolgot leszámítva, mégsem vagyunk csórók,vagy ahogy a magyarok mondják "proletárok".


Úgy általában mindenki bevándorlóellenes a mi dinasztiánkban.


A német nagyszüleim még amikor megvolt a Reich, az egyik ifjúsági tagozatában is bent voltak.


Persze, az olyan tipikus "neonácik" nagy elég nagy része primitív, agresszív és nem gyakori a magas végzettség.

De az egy baromság, hogy csak a liberálisok lehetnek magas végzettségűek.


Én amikor gimnáziumba jártam , megtanultam, hogy a mai világban meg kell játszani a politikai korrektet.

Gyakran vitatkoztam a történelem tanárokkal bizonyos dolgokról.

2013. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Elárulok egy nagy fene libsi/nem-elborult-turbó titkot nektek: a titeket tartalmazó 0,1%-nyi,"


"Titeket tartalmazó"? Te nem tartod magad magyarnak?

2013. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

"Az meg ugye milyen érdekes, hogy ha lenne kutatás a témában valószínűleg kiderülne, hogy mi mocskos nemzetáruló libsik mennyivel iskolázottabbak, jobban keresők, s ezáltal mennyivel több GDP-t termelő csürhe vagyunk, mint ti,"


Na erre rá kell, hogy cáfoljak sajnos. Mert amíg te feltételes módban állítod, "hogy ha lenne kutatás", addig elárulom neked, hogy a szélsőjobbosok közt VOLT kutatás, melyből egyértelműen kiderül, hogy az egyetemisták többsége szélsőjobbos nézeteket vall. Úgyhogy el kell keserítselek, mert az általad lenézett "iskolázatlan" réteg tagjainak többsége baloldali érzelmű.

2013. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

"Te nem tartod magad magyarnak?"


Már hogyne tartanám. Azt a kisajátítást meg amit ti műveltek a szó kapcsán halálosan viccesnek gondolom. Édesek vagytok, hogy azt hiszitek, hogy kényetek-kedvetek szerint újraértelmezhetitek a magyar szót Magyarrá. Tudod, olyan Igazivá.


A jobbikos egyetemista felmérés meg :DDDDDD Tudom én, hogy egy újszülöttnek minden vicc új, de talán ne vegyél komolyan egy online pollt, amin egyébként az LMP végzett szoros második helyen 29%-kal.

2013. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Az meg ugye milyen érdekes, hogy ha lenne kutatás a témában valószínűleg kiderülne, hogy mi mocskos nemzetáruló libsik mennyivel iskolázottabbak, jobban keresők, s ezáltal mennyivel több GDP-t termelő csürhe vagyunk, mint ti, akik napi 4 órában veritek a bekeretezett pergamenjeitekre az 1643-ban meghalt Bikfszházy Napsugár nevű 22 generációval ezelőtti "rokonra"."


Ahhoz képest mennyit dolgozol egész nap itt veritek magatok a gép előtt...eltudom képzelni mennyit termelsz te e honnak..


Segílyből nem lesz ám Dzsídipííí... :)

2013. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ausztriában is a fiatalok FPÖ meg BZÖ támogatók.


A bécsiek általában szociáldemokraták ,de nem szeretem őket.

2013. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Hát abban biztos vagyok hogy valós értéket teremtő nem sok van köztetek, mert vidéken nem is léteznek.

Megnézném én azt a földeken dolgozó gazdát, aki egy ilyen nyikhaj nyurga fajvédő libsire szavazna.

2013. szept. 15. 20:07
 28/36 anonim ***** válasza:

"Nekem 100% magyar felmenőim vannak, az 1700-as évekig teljesen biztosan, sőt, egy, a 18. században levő nagysikerű magyar hadvezér is felmenőm. Tessék, nekem sem esett nehezemre válaszolni a kérdésre."


Azt ugye tudod, hogy ez összesen több ezer embert jelent?

2013. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"Azt ugye tudod, hogy ez összesen több ezer embert jelent?

"


Még jó, hogy átengedtek a második osztályon tégedet..


1700..


1970: 4 fő

1950: 8 fő

1910: 16 fő

1880: 32 fő

1840: 64 fő

1800: 128 fő

1770: 256 fő

1740: 512 fő


De nem baj egyébként random számot írtam a valóságban kb 1800-ig tudom..


De amúgy ennek ellenére!


Én válaszoltam a kérdésre..


Te nem!


Érdekes engem nem érintett kínosan..az sem, hogy tudom, hogy van osztrák felmenőm is..


És?


Érdekes, hogy én valamiért tudok ezzel azonosulni..


És tudod mit! Az sem érdekelne ha lenne bennem zsidó, cigány, szlovák vagy román!


És tudod miért!


Mert ÉN MAGYAR VAGYOK.


Innentől kezdve mondhatsz akármit...de amúgy nehogy már egy magad fajta mondja meg, hogy én kivagyok..


Te egy senki vagy egy hazaáruló! mert tudod aki magyarnak vallja magát az nem támad egy másikat..tehát nyugodtan sétálj ki a keletibe ülj fel a fél 11-es vonatra aztán takarodj innen el, Európa pápát integet!!! ;)

2013. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Vigyázz mert a vonatos példádat még antiszemitizmusnak veszi...
2013. szept. 15. 23:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!