Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangoztatják egyfolytába...

Miért hangoztatják egyfolytában, hogy a cigányok el vannak nyomva?

Figyelt kérdés

Ti láttatok már például elnyomott cigányt? Mert én még nem. Mindegyik hangos, ordítozik, magabiztos, pofátlan, gátlástalan és agresszív.


Nálam az elnyomott emberek szótlanok, szerények, nem mernek mások szemébe nézni és önbizalomhiánnyal küzdenek. A cigányok egyáltalán nem ilyenek. Szóval ők mitől lennének elnyomottak?



2013. szept. 2. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A többségük egyáltalán nem elnyomott, maximum hátrányos helyzetű, a szegénységük és tanulatlanságuk folytán. De azt nem szabad elfelejteni, hogy az oktatás Magyarországon ugye az első diplomáig ingyenes... A lehetőség ott áll előttük is, hogy tanuljanak, és így felnőttként normálisan dolgozni tudjanak... Hogy nem élnek vele, az már más kérdés.
2013. szept. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A cigányok nyomják el a magyarokat.
2013. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekik megfelel a szegénység is,az a lényeg,hogy ne kelljen dolgozni,de azért könnyedén meg is élhessenek.Nekik nem az a normális,ha a gyerek tanul,őket körülbelül nem is érdekli. Szomszédban megtörtén eset: Elküldték a gyereket iskolába,első osztály első napján,könyvek,füzetek,étel nélkül,úgy hogy a gyerek nem is tudta merre van az iskola. ÉN kísértem be az iskolába,mert fogalma sem volt róla,hogy merre lehet. Ez csak szerintem szégyenletes? Engem alsóban még el sem engedtek egyedül,nem hogy első nap menjek,úgy hogy nem is tudom merre. Egyáltalán nincsenek elnyomva,sőt szerintem több esélyt kapnak mint mi,csak nem használják ki.Elvannak azzal is,hogy élősködjenek rajtunk. Szerintem szánalmas,hogy arra megy el az adófizetők pénze,hogy egy olyan réteget zárkóztassanak fel,amelyik jobban érzi magát a béka segge alatt.
2013. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csupán politikai haszonszerzésre használják.

Én Ausztriában tanultam, ott is van hasonló ,"szegín bevándorlók", persze, nem európai bevándorlókra gondolnak:)

2013. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a liberók így akarják sajnáltatni a kedvenceiket.


Amúgy szerintem sincsenek "elnyomva".

2013. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mustafa33 ***** válasza:
100%
A Kassa melletti Hernádgecsén az utcán tegnap egy jó módú cigánycsaládból való 21 éves férfi fejszével háromszor fejbevert egy 80 éves fehér asszonyt, miután az holtan összeesett, még rugdosta is. A gyilkos nem ismerte az áldozatot, az éppen a falu boltjából ment hazafelé egy kenyérel és vajjal. A gyilkost pszihiátriai intézetből engedték haza mert mindig megtámadta a személyzetet. A család otthon akarta tartani, hogy kapja utána a szociális támogatást. A környéken ezelőtt nem éltek e fajták, de a IX. Lunyikon lebontottak néhány házat és a lakók szétszéledtek a vidéken.
2013. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mustafa33 ***** válasza:
De cigánybűnözés nincs. És "fehérgyilkosságok" sem, ugye?
2013. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt most kinek mondod?
2013. szept. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Itt ők a császárok ingyen élnek.Ki vannak közösítve?

Ne tudd meg hány fehér csajt látok cigány hapsival.

2013. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Elvagyunk nyomva! Hogy miért? Akkor elmagyarázom. Mikor még megsem születünk, már akkor elnyomtok, utáltok, hogy szaporodunk. Általánosítotok.... ki sem ismertetek, de már elítéltek, és kerültök! Másrészt, magatokat (magyarokat) felsőbbrendű fajba soroljáto, a cigányokat pedig, emberi selejtmintáknak. Nemmis soroltok, az emberi fajok közé. Ti is elnyomnátok ha lehetne! Lásd 2vh. Csak most nehetitek meg!! Ne adjátok itt az ártatlant! Faszisták!!!
2013. szept. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!