Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az tényleg rasszizmus ha...

Az tényleg rasszizmus ha megkérdezem valakitől hogy a családjában milyen vallású, származású felmenők találhatók?

Figyelt kérdés

Kitörölték egy kérdésemet aminek nem értem az okát.

Azt kérdeztem benne melyik politikusnak vannak zsidó felmenői a liberálisok közül.

Amit azért nem értek mert itt nálunk Vecsésen sok a sváb, és egyáltalán nem szégyen megkérdezni valakitől hogy vannak-e sváb felmenői, sőt örülnek is a kérdésnek ha az ember normálisan teszi fel. Sokan büszkék erre, és elkezdik magyarázni a családfát meg a szokásokat, hagyományokat. Ilyenkor jön szóba a káposzta közhely is.

Most ha ugyan ezt egy zsidótól kérdezem meg akkor gonosz leszek?



2013. szept. 14. 17:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nincsenek 100% magyar felmenőim , vissza tudom vezetni.

Cigány meg zsidó nincs közötte.

Meg amúgy is, ha lenne akkor sem viselkednék úgy.


Nem zsidóskodnék meg cigánykodnék.

2013. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

"Nekem 100% magyar felmenőim vannak, az 1700-as évekig teljesen biztosan"


Igen és ezt, hogy sikerült igazolni, dokumentálni? Minden levéltárba ellátogattál? Mert még egy generáció adatait is hetekbe telik "kinyomozni", főleg úgy, hogy a különböző háborúk, események miatt rengeteg dokumentum megsemmisülhetett, elveszhetett. Még akkor is, ha egy városban laktak évtízedekig és nem költözködtek.

És mi van ha 1700 előtt volt mondjuk román, szlovák, izraelita, "kisebbségi" a vonalban?

2013. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Igen, képzeld, dokumentálva van. Az 1940-es években dédnagypapámék alaposan utánajártak a levéltárakban.
2013. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor lenne rasszizmus, ha gázkamrában irtanád őket.
2013. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
51%

"Biztos vagy benne, hogy 100 % -ig magyar származásúak és nincs közte egy-két román, szlovák, izraelita, "kisebbségi"? "


Természetesen. Családunk évezredeken át megőrizte az ősi szkíta, majd később magyar vérvonalat. Idegen népekkel sohasem korcsosultunk.

2013. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
51%
Én is tiszta ősmagyar fajú vagyok. Családfám az ezerkettőszázas évekig visszavezethető. családnevünk a tatárjáráskori magyar hadak egyikének nevéből alakult ki.
2013. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Ezt az turbó libsitől kérdem aki elkezdett "Igazi Magyarozni" hogy ha én sváb vagyok ezt akkor is mondanád rám? Persze én magamat magyarnak tartom, de a sértegetésed akkor sem veszem fel.


Úgy látom azért nem lehet direktbe rákérdezni valakire vagy valakikre hogy zsidók vannak-e a felmenők közt, vagy esetleg ő maga zsidó-e, mert akkor egyből kiderülne a liberálisok színe java zsidó meg a politikusok nagy része.

Ez meg ügye feltűnő lenne hogy egy kis létszámú etnikum arányát tekintve mégis milyen nagy számban van jelen a hatalomban. Amiből meg lehetne következtetni már megint sok mindenre, de akkor meg nácik antiszemiták fasisztánk, bár már akkor azok lettünk amikor a kérdést feltettük.


Tőlem ha megkérdezik hogy sváb vagyok-e tekintve hogy Vecsésen lakom, minden titkolózás nélkül szoktam mondani hogy igen. Soha senki emiatt nekem még nem szólt be.

Viszont ha ugyan ezt egy zsidónak el kell titkolnia, akkor elgondolkozok rajta hogy miért?

2013. szept. 15. 01:33
 18/36 anonim ***** válasza:

Elárulok egy nagy fene libsi/nem-elborult-turbó titkot nektek: a titeket tartalmazó 0,1%-nyi, a történész-néprajzos-népművészetes érdeklődésű másik 0,1-nyi illetve a történelmileg ismert nemesi, grófi származású sznob családokat tartalmazó 0,01%-nyi népességen kívül senkinek nincs egy kanyi fingja sem a családfájáról az élő rokonok mesélésein túlmenően és nem is érdekli őket.


A "származásukat" titkoló politikusok egyszerűen ebből a 99,79%-ból származnak, lesz rják, hogy 500 évvel ezelőtt valami pestisben meghalt vadember csoport közül épp melyik volt az ő (ük^10)nagyapjuk.

2013. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"Igen és ezt, hogy sikerült igazolni, dokumentálni? Minden levéltárba ellátogattál? Mert még egy generáció adatait is hetekbe telik "kinyomozni", főleg úgy, hogy a különböző háborúk, események miatt rengeteg dokumentum megsemmisülhetett, elveszhetett. Még akkor is, ha egy városban laktak évtízedekig és nem költözködtek.

És mi van ha 1700 előtt volt mondjuk román, szlovák, izraelita, "kisebbségi" a vonalban?"


Hát pont leszarom, hogy van e vagy nincs e én attól még magyar leszek te viszont így is úgy is korcs vagy mert még a saját nemzetedet is utálod az összes ilyen eltakarodhatna már végre ebből az országból..csak a gond van veletek dolgozni nem akaró iskolázatlan barmok gyülekezete vagytok..(általában ezt látom..)

2013. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Az meg ugye milyen érdekes, hogy ha lenne kutatás a témában valószínűleg kiderülne, hogy mi mocskos nemzetáruló libsik mennyivel iskolázottabbak, jobban keresők, s ezáltal mennyivel több GDP-t termelő csürhe vagyunk, mint ti, akik napi 4 órában veritek a bekeretezett pergamenjeitekre az 1643-ban meghalt Bikfszházy Napsugár nevű 22 generációval ezelőtti "rokonra".
2013. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!