Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ózdon is meghiúsult a kulturál...

Ózdon is meghiúsult a kulturális világsátor?

Figyelt kérdés

[link]


Nem örülök a hírnek.

Ez egy 1,7 milliárd eurós projekt lett volna ,EU támogatásból.

Sok új munkahelyet is teremtett volna ,Ózdnak pedig szüksége lett volna rá.



2013. szept. 29. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Igen, hálistennek.


Már meg ne haragudj, de te normális vagy? Új munkahelyek a cigány sátorral? Legalább a közelben élsz?

2013. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igenis több munkahely lenne.


Nem , én budapesti vagyok.

2013. szept. 29. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Éltél valaha a környéken? Borsod, Nógrád? Van fogalmad róla, hogy itt mi a helyzet? Mert abban az esetben, ha ezekre a válaszod nem, akkor ajánlok neked egy jó kis körutat, Farkaslyuk-Ózd-Hétes-Velence telep- Salgótarján útirányon át.
2013. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyi értelme lett volna a sátornak hogy megépítik, 1 hét alatt szétrongálják és szétlopják majd megy minden tovább ahogy eddig.
2013. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lett volna munkahely pedig.Mrgnyitott volna két szinesfémtelep ,mer vagy négy szotyolaárus a környéken
2013. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én Ózdi vagyok!


Ítt ózdon több mint 6-ezren írták alá (többek között én is), hogy ne valósúljon meg a "kulturális világsátor"-nak nevezet ujabb cigány betelepítés a városba! Ennek a városnak kb:30-40%-a cigány főleg a peremterületeken! A cigányok miatt hatalmas a bűnözés sok helyen az emberek a kertekbe már nem ültetnek veteményest mert rendszeresen elopják az üresen hagyott házakat szétlopják (szó szerint) STB...STB...STB...!!! Nem kellenek ide több cigányok!!!

2013. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az EU erre adott volna pénzt, az ott lakó munkanélkülieknek pedig kell a pénz. Az ő szemszögükből lényegtelen, hogy van e értelme a dolognak, vagy nincs. És mehetünk feljebb, hogy de nem lennének munkanélküliek ha, ez meg az történne most, vagy történt volna X évvel ezelőtt, de ez nem segíti ki őket az éhhalál előtt. Ez sokakon segíthetett volna. Többet segített volna a benne dolgozókon, mint a cigányságon, de ha csak 50-ből egy cigányt változtat meg és ad neki esélyt a normális életre, annak is csak örülni lehet. Egyel több boldog ember, aki nem a lopásban és az alkoholban él le egy nyomorult életet.
2013. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó. Miért éheznek szerinted? :) 80%-a nem is dolgozik. A maradék 20%-kal nem is lenne gond, de Ózd nem éppen az ő városuk. Az ózdi önkormányzat 3 éve ígérget fűt-fát, viszont, ahogy a cigány sátortól visszaléptek, az elmúlt 3 évi ígéretet is visszavonták. Mert hogy az csak üres duma volt.
2013. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" Nem örülök a hírnek.

Ez egy 1,7 milliárd eurós projekt lett volna ,EU

támogatásból.

Sok új munkahelyet is teremtett volna ,Ózdnak

pedig szüksége lett volna rá."


Szerintem viszont ott igen, örültek ahová tették volna.


Milyen munkahelyeket azokok kívül amit valaki írt?

Szerintem senkinek nincs rá szüksége.


Javaslom a főváros elitebb környékeit a megvalósításra, ott pl. te is örvendezhettél volna neki!

2013. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Egyel több boldog ember, aki nem a lopásban és az alkoholban él le egy nyomorult életet."


Szívmelengető történet, mintha csak egy hvg cikk utolsó mondatát olvasnám.


Nem hiszem hogy Magyarországon - ahol 100x több dolog ingyenes a hátrányos helyzetűeknek,mint a világon bárhol - pont ne lenne lehetőség alkohol és lopás nélkül felnőni. Mondjuk lehet tanulni,dolgozni és ezeket vegyíteni ameddig el nem érjük a kívánt életszínvonalat.

2013. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!