Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kimondják az hogy cigány...

Ha kimondják az hogy cigány volt mi történik?

Figyelt kérdés

Ez egy elméleti kérdés.

Tegyük fel ha mondjuk valakit megvernek a cigányok, és az kihangsúlyozza mondjuk tényeknek, hogy azok voltak mi történik ? Vagy a riport elején mondják nekik, hogy ne mondják ki hogy az volt ?



2013. aug. 25. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
43%
A 46%-os atomfizikusnak javasolnék egy kora esti sétát Miskolcon,vagy nálunk az Ugyerban. Kíváncsi lennék rá amikor kifosztják már az első utcasarkon,a másodikon meg jól elverik. Akkor is azt hangsúlyozná-e hogy ismerek én jó cigányt is. Hát ők nem azok lennének hanem az általad preferált neander völgyiek akikhez engem hasonlítasz. Csak annyi a különbség ha az én utcámban járnál max annyit kérdeznének: kit tetszik keresni?
2013. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
30%

72.


Neked hányszor nyomták a nyakadhoz a kést a romák? Egyszer sem? Akkor mit hadoválsz már megint, haver? Le merném fogadni, hogy néhány hangoskodó fajankón, illetve pár ágrólszakadton kívül nem volt más negatív tapasztalatod a cigányokkal kapcsolatban. A szélsőjobbos agymosás azonban nálad is megtette a hatását. A „tízmillió légy nem tévedhet” elv alapján te is eszed – illetve eteted másokkal – a tehénszart. Jó étvágyat kívánok hozzá mindannyiótoknak!


73.


Érdekes, itt, ahol én élek, a nap bármely szakában végig lehet sétálni a többségében romák lakta utcákon anélkül, hogy bárki is kifosztana vagy megverne. Remélem, hogy ennek tudatában nem tekinted arcátlanságnak, ha neked is jó étvágyat kívánok ama bizonyos állati (vég)béltermék fogyasztásához, amelyről fentebb már említést tettem.

2013. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
28%

"Neked hányszor nyomták a nyakadhoz a kést a romák? Egyszer sem? Akkor mit hadoválsz már megint, haver? Le merném fogadni, hogy néhány hangoskodó fajankón, illetve pár ágrólszakadton kívül nem volt más negatív tapasztalatod a cigányokkal kapcsolatban. A szélsőjobbos agymosás azonban nálad is megtette a hatását. A „tízmillió légy nem tévedhet” elv alapján te is eszed – illetve eteted másokkal – a tehénszart. Jó étvágyat kívánok hozzá mindannyiótoknak!"


Igen, végül is igazad van...végül is nem nyomtak kést a nyakamhoz, miután levágták a pulóverem ujját, mindezt azért, mert nem volt nálam sem mobil, sem pedig cigi, mert nem vagyok dohányos. De az sem lehet elég negatív amikor megdobáltak kővel, mert nem álltam meg nekik a bicajommal megmondani, hogy hány óra van. Vagy amikor az unokahugomat szembeköpték, mert ő sem tudott nekik tüzet adni, utána lek_rvázták. Mondom még egyszer, hogy ezek az én tapasztalataim. Egyébként nincs kedved elhúzni valahová máshová hazudgálni, meg provokálni? Vagy ez valami gyerekes perverzió, hogy az emberek saját tapasztalatait lehurrogod a baromságaiddal? Én nem vagyok szélsőjobboldali, de ha már szerinted az vagyok, akkor örömmel viselem. Még mindig jobb mint erőszakos barbárok között lealjasodni.

2013. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
43%

"Érdekes, itt, ahol én élek, a nap bármely szakában végig lehet sétálni a többségében romák lakta utcákon anélkül, hogy bárki is kifosztana vagy megverne. Remélem, hogy ennek tudatában nem tekinted arcátlanságnak, ha neked is jó étvágyat kívánok ama bizonyos állati (vég)béltermék fogyasztásához, amelyről fentebb már említést tettem."


Dübörög az integráció...van 1 darab olyan hely kis hazánkban, ahol a cigánysoron lehet sétálgatni? Mondjuk egy magyarnak is akár késő éjjel? Na inkább fogyaszd egészséggel a saját salakodat.

2013. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
21%

75.


Mese, mese, mátka,

Pillangós madárka.

Ingó-bingó rózsa,

Te vagy a fogócska!

2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
29%

Nem vitatkozom tovább. Ha valós képet akartok kapni a hazai cigányság helyzetéről, illetve (tényleges) problémáiról, akkor böngésszétek át az alábbi weboldalakat.


Amarodrom honlap

[link]


Kethano Drom - Közös Út

[link]


Országos Roma Önkormányzat

[link]


RomNet

[link]


C-PRESS Hírügynökség

[link]


So si? – Na, mi van?

[link]


(A tulajdonosi, illetve szerkesztői háttértől – valamint a politikai eszmeiségtől – függetlenül valamennyi portál valódi gondokkal foglalkozik, mindenféle hátsó szándék nélkül.)

2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
38%
Remélem, hogy az érintett etnikum tagjai nem olvassák a hozzászólásokat, illetve nem figyelik a „lájk” arányokat, mert azok alapján könnyen vonhat(ná)nak le téves (erősen negatív) következtetéseket a magyarok többségének a szemléletmódjáról.
2013. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
63%
Meg van!!! Azért tudsz éjszaka is végig sétálni a cigánysorodon mert egyrészt ott laksz, másrészt te lehetsz a vajda! Ezt abból gondolom mert neked van otthon számító géped és tudsz írni-olvasni.
2013. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod, privátban cserélhetünk címet, hogy meggyőződj a kilétemről, X.Y. pajtás.
2013. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
34%

77.


Megszólalt a szőnyegalásöprés hazug poétája. Pont erről beszéltem: egyes elmebetegek szerint cigányokkal kapcsolatos tapasztalatok nem léteznek. Pártold csak a bűnt és barbarizmust féleszű fiacskám.

2013. aug. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!