Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kimondják az hogy cigány...

Ha kimondják az hogy cigány volt mi történik?

Figyelt kérdés

Ez egy elméleti kérdés.

Tegyük fel ha mondjuk valakit megvernek a cigányok, és az kihangsúlyozza mondjuk tényeknek, hogy azok voltak mi történik ? Vagy a riport elején mondják nekik, hogy ne mondják ki hogy az volt ?



2013. aug. 25. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 Vadkan01 ***** válasza:
24%
Most az egyszer tetro rátapintott a lényegre, tényleg nem fog semmi változni, csak annyi, hogy benne lesz a tévében az, amit szinte mindenki tudott. Ugyanúgy várni fogjátok, hogy a szátokba repüljön a galamb és megoldja helyettetek valaki a problémát, amit senki se fog megcsinálni, még a Jobbik sem.
2013. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
60%

A politikusok mindig is féltek a népharagtól.


Gondoljunk csak Budapesten a Siemens Combino villamos esetére.

Csak azért lett megcsinálva, mert a Demszky félt a népharagtól.


Ugyanis , hogy a cigánykérdés idáig fajult az igen nagy részben a vezetés hibája,meg maguké a cigányoké , persze.

2013. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 tetro ***** válasza:
21%
Megcáfolhatatlan igazságnak állítotok be valamit, amire semmilyen bizonyíték nincs. Sőt, a szociográfia már évtizedekkel ezelőtt bebizonyította, hogy a bűnözésre való hajlam nem genetikus hanem szocializációs okokra vezethető vissza, akár generációkon át. Már pedig éppen azért, a szegregáció azzal, hogy gátolja a társadalmi mobilitást, konzerválja az állapotot. Magyarországon a bűnözési ráta nem magasabb mint azokban az európai országokban ahol nincsenek cigányok, és a világon semmi sem bizonyítja, hogy annyi bűneset történne cigányok által. És ha a híradóban bemutatott összes bűneset után bemondanák, hogy az elkövető származása cigány (amúgy ki számít cigánynak?), az sem bizonyítana semmit sem. Napi három bűnesetet bizonyára követ el cigány ember, hiszen ez egy egymilliós kisebbség... Egy dologra lenne jó. Lehet vagdalkozni vele, hogy én azért gyűlölöm az összes cigányt, a koldus fogatlan nénitől az ötéves gatya nélkül gyerekig, mert okot adtak rá... Eljön az a pont, amikor majd minket rekeszt ki a világ civilizált része, mert a rengeteg hülye okot adott rá...
2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
43%

Mindig azt mondjátok, hogy kozmetikázzák a statisztikákat.

Hát , itt is kozmetikázzák, az biztos.


Gyakran a rendőr is lebeszéli az embert, hogy feljelentse a cigányt."Ugye nem akar feljelentést tenni?"

A másik, hogy sokan félik feljelenteni, mert másnap rád támad az egész peleputty.


Sokszor be sem jelentik az egészet.


Ezért, a statisztikák csalnak.

2013. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 tetro ***** válasza:
15%

aha. ha a statisztikák csalnak, akkor honnan van ez mérhetetlen nagy tudás? akkor honnan lehet tudni, hogy nem csak ötezer cigány bűnöz, hanem ötszázezer?

ráadásul azt sem értem, hogy titkol el a rendőrség ennyi bűnesetet, amikor a fókusz már egy tyúklopásból is képes riportot készíteni. meg állandóan azt hallom, hogy mészárolják a magyarokat. a rendőrségi statisztikákban nincs benne ez a rengeteg gyilkosság. persze értem, eltitkolják. de a családtagoknak sem tűnik fel, hogy eltűnt a szerettük?

2013. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
43%

A saját bőrünkön tapasztaljuk , mindegy, hogy nyugat, kelet, vagy Közép-Magyarország.



A tapasztalat az tapasztalat ,ezzel szemben nem számítanak a statisztikák.

Több száz év tapasztalattal szemben meg pláne.

2013. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:

" mindig őket védi az ország."


Hát az "egész ország" biztos nem!

2013. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
67%

Tetro.

Én laktam olyan környéken ami tényleg, zűrös.

Hidd el, nem lettél volna a helyembe.

Miután elköltöztünk onnan, utána elég sokszor ráfáztam a naivságokra, meg , hogy azt mondtam "nem lehet általánosítani".

Nem kevésszer szívtam meg emiatt a felfogásom miatt.


Ma már megtanultam, hogy cigánnyal szóba sem szabad állni.

Egyszerűen nem.

Megbízhatatlanok , rossz emberek.

Sosem lennék képes megbízni 100 százalékosan egy romában.

2013. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 tetro ***** válasza:
14%

17.53

a saját bőrödön tapasztalod hogy a romák bűnözők? nem egy-két esetet tapasztalsz, hanem a romák többsége már ártott neked? jó nagy bőröd lehet...

2013. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem, hogy ez papíron hogy van szabályozva, hiszen szinte személyleírásnak felel meg. Igaz tévedésből én néha az olaszokat vagy spanyolokat is cigánynak látom mintahogy a horgasorrú katolikusokat is minden további nélkül zsidónak vélek.
2013. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!