Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kimondják az hogy cigány...

Ha kimondják az hogy cigány volt mi történik?

Figyelt kérdés

Ez egy elméleti kérdés.

Tegyük fel ha mondjuk valakit megvernek a cigányok, és az kihangsúlyozza mondjuk tényeknek, hogy azok voltak mi történik ? Vagy a riport elején mondják nekik, hogy ne mondják ki hogy az volt ?



2013. aug. 25. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:

"Nem tudom én sem, hogy ez papíron hogy van szabályozva, hiszen szinte személyleírásnak felel meg. Igaz tévedésből én néha az olaszokat vagy spanyolokat is cigánynak látom mintahogy a horgasorrú katolikusokat is minden további nélkül zsidónak vélek."


Azt hogy?


A cigányoknak olyan érdekes a szemkörnyékük meg a szemeik.

Nem lehet összetéveszteni egy olasszal vagy egy egyéb mediterránnal.


Zsidók?

Hát, Spanyolországban igen sok zsidó élt régen, de az inkvizíció alatt áttérítették őket a katolikusra, így teljesen asszimilálták őket, ezért spanyolban van zsidó vér.

2013. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
60%
tetro a kis szivárványhányású bukrában él, kíváncsi vagyok hol él, hogy nem találkozik cigányokkal. Egyszer összefutna egy cigánnyal aki jól beveri a száját csak úgy szórakozásból, akkor nem lesz talán a cigók védőszentje. De belőle még azt is kinézem, hogy továbbra is betölti ezt a magasztos pozíciót.
2013. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 tetro ***** válasza:
16%

18.22

ha beszélgetni akarsz, tanulj meg emberi módon kommunikálni. sajnos ebbe az is beletartozik nekem, hogy nem nevezel egymillió embert állatnak... meg egyébként is, az érveid kimerülnek abban, hogy engem cigányozol.

igen, cigány vagyok. meg zsidó. meg meleg. és biciklis. és drogos. és magyar. és politikus. na most mi lesz?

2013. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 tetro ***** válasza:
16%

18.50

remek érv a "majd téged is jóó szájba vernek a cigányok". gratulálok. hatalmas tudásra vall a témában :)

2013. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
57%
Látod tetro most sem válaszoltál,simán csak elbújsz a monitor mögé. Hidd el én hiszek a statisztikában.Akárhány cigánnyal találkoztam az előbb vagy utóbb kimutatta a foga fehérjét! Tehát jöhetsz te itt az álszent dumáddal a cigány az mindig cigány marad.
2013. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
74%
w3dzz abszolút igazad van, gyerek koromban én is aftam lehetőséget a cigányoknak is, nem ítéltem faj alapján, de miután szinte kivétel nélkül átbasztak, lehúztak, megbízhatatlanok, azóta kerülöm őket, le se állok velük beszélni se és lám-lám sokkal jobb ez így, ez tapasztalat, úgymond utóítélet, eljátszották az esélyeket...
2013. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
41%

tetronak igaza van abban, hogy szocializációs és nem genetikai probléma, de ez minket akiknek el kell viselnünk az igénytelen,ingyenélő és primitív viselkedésüket...k****a nem érdekel. A szocializációhoz meg intelligencia kell, ami viszont a genetikán múlik.


Tény:

A börtönökben a cigányok aránya 75-85% közötti(börtönőröktől tudom) ahhoz képest hogy az ország lakosságának 4-5%-a cigány. Legyen 10% akkor is megéri általánosítani és vigyázni.

2013. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
29%

„A börtönökben a cigányok aránya 75-85% közötti(börtönőröktől tudom)...”


Hahaha! Röhög a vakbelem!


Romák, börtönök, statisztikák - Amaro Drom

[link]

2013. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
38%

a cigányellenes kommentelőknek:


„A legjobb hazugságok tartalmaznak néhány morzsát az igazságból is, legalább annyit, hogy elgondolkodtassák a hallgatót.” /George R. R. Martin/


„Minden jó hazugságba beleszövődik az igazság, és minden elfogadott igazságból csöpög a hazugság.” /Dennis Lehane/


„Egy csipetnyi igazsággal egy teljes kondér hazugságot fogyaszthatóvá varázsolhatunk.” /Jeffrey Eugenides/


„A jó hazugság titka, hogy egy csipetnyi igazságot csempészel a sorok közé.” /Kei Toume/


„Az igazság és a féligazság között akkora a különbség, mint a villanyégő és a cserebogár között.” /Mark Twain/


A hozzászólásaitok csak azt az érzést erősítik bennem, hogy ti egytől egyig sztereotípiákra alapozó, roma-fóbiában szenvedő, beteges gondolkodású emberek vagytok – akik (a „mestereikhez” hasonlóan) sok mindent állítanak, de keveset bizonyítanak. Mondanak nektek valamit azok a kifejezések, hogy túlzás, hatáskeltés, uszítás, bűnbakképzés, előítélet, zsigeri cigánygyűlölet és szavazat szerzés?

2013. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
26%
Vajon a „magyarbűnözés” vagy a „szlovákbűnözés” miért nem háborít fel benneteket annyira, mint a „cigánybűnözés”? Ja, hogy ezek a népcsoportok a fehér fajhoz tartoznak, és nem éreztek olyan mély zsigeri gyűlöletet irántuk, mint a romák iránt? Értem.
2013. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!