Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kihívóan közössége...

Szerintetek kihívóan közösségellenes viselkedés egy meleg párnak az utcán smárolnia, mások által észlelhetően?

Figyelt kérdés

Indokoltnak tartanátok ilyen esetben garázdaság miatt szabálysértési eljárást?


" Aki olyan kihívóan közösségellenes magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen, szabálysértést követ el."


/Szabálysértési törvény/


2013. aug. 19. 09:40
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
87%
Akkor jelentsük fel a kövér embereket, jelentsük fel a csúnya embereket, jelentsük fel a barna embereket, jelentsük fel az emokat, jelentsük fel a papokat, jelentsük fel a rockereket, jelentsük fel a hippiket, mert mindegyik bas'sza valakinek a csőrét
2013. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%

Akik szidják a melegeket, azok legfőbb érve, hogy mi lesz ha kisgyerekmeglássa...

Hát szerintem attól még senki sem lett meleg, hogy látott egy melegpárt.

2013. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
79%

"Egy homokos pár csókolózása sok embernél, pláne az öregebbeknél, felér egy orális szexel az utcán!

Kell ez?

Anyád, apád mit szólna?

És a Dédi?"


Apám szerint még mindig a Lada az etalon és nem tudja mi az a 4 légzsák meg ABS de nem is akarja megtudni...

Ennyit az öregekről...

2013. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
17%
akkor smárolj fajtársaddal, örömödre...
2013. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
17%

És a papának ár megmutattad?

Vagy fordítva kezdődött?

(persze nem a légzsák)

2013. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
75%

Igazából felőlem tehetik, addig amíg nem a tömött metrón, 2 centire az arcomtól teszik, de ez vonatkozik a hetero párokra is, de ez már csak inkább etikai kérdés.


De ennyi erővel minden törvényileg ellenes, én speciel megbotránkozom a fültágítón hogy "ez mi a f_szom?" az idős korosztálynak meg amúgy sem tetszik soha semmi. Sőt, egyes csajokon, srácokon én is meglepődöm mikor olyan ruhát vesz fel ami tényleg ízléstelen..és? Magát égeti.


Csak annyi szerintem, hogy ha a meleg embereknek is joga van smárolni az utcán, akkor énnekem is legyen jogom azt mondani erre hogy "fúj".

2013. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
82%

JAJJ MI LESZ SZEGÉNY DÉDIVEL ÚRISTEN!


Szegény drága öregek, beléjük neveltek egy hibás eszmerendszert és az ilyesmi dolgok megrengetik a kényelmes kis életüket ás hitüket, szerintem hívjuk a katasztrófavédelmet, ó szegények :((((


150 éve még azt hitték, hogy felesleges műtétek előtt kezet mosni, Semmelweist pedig kiközösítették, hogy szegényen haljon meg, mert olyan mert állítani, ami az akkori bevett (szakmai) értékekkel szembe ment.


100 éve hevesen érveltek a nők választójogának feleslegessége mellett, 50 éve a feketék egyenjogúságát nevették ki.


Hol érdekel engem, hogy pár vénember megbotránkozik azért, mert fiatalként egy marhaságot fogadtak el ténykérdésként. Amíg ugyanők azt hiszik, hogy a felhőkön ücsörög az istenke és felügyeli a világot addig hadd ne kelljen már komolyan vennem az érzéseiket.

2013. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
23%

Na jó!

Tényleg nem lehet a régi "módihoz" viszonyítani.

De ez ami kezd kialakulni? ezek, EMO, HOMO, 40 karika a fülben, tetkó persze, implantok a bőr alatt, nyelvben, csiklóban(jaj, csak össze ne akadjon), és még mik?

Azért ez már túl gyors!

2013. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Biztos nem kapnának büntetést, de azért jönne a sok boa.
2013. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
16%
Igen az. És szigorúan büntetném.
2013. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!