Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy vissza fizettük a...

Most hogy vissza fizettük a 2008-ban fel vett kölcsönt, várható valami fejlődés?

Figyelt kérdés
vagy valami változás?
2013. aug. 14. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a FIDESZ ugyanúgy veszi fel a hiteleket, csak más formában. Egyébként a FIDESZ elég távol áll attól, hogy pozitívan teljesítő pártnak mondhassuk. Úgyhogy nem, semmilyen fejlődés nem várható!
2013. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5%
Te tényleg ennyire naiv tökfej vagy?
2013. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

természetesen lesz változás


a csekkadót 3 ról 6 százalékra emelik

ne ne törj össze ez csak a kezdet lesz ez ég rosszabb csak várd ki a végét

eddig 100 forint után 60 at adóztál most 80 at fogsz


ez is változás ne lázadj

változást akartál nesze itt van

de már ha éhen döglesz lemos a muter a fater meg elás


na pszt ne panaszkodj


TE ÉS MÉG AZ ORSZÁG IDIÓTA 2/3 választotta a nyomort most tessék megrágni, lenyelni, és a keserű mosolyt letörölni az agyhalott képedről

2013. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettőnek mondom:

Miért vagyok tökfej? mert fel tettem egy kérdést?! gondoltam hogy érezhető változás, legalább is pozitív változás nem lesz, de kíváncsi voltam nálam tanultabb emberek pl. közgazdászok válaszaira, és nem két ilyen nyomorultra aki nem tud válaszolni csak szidni a másikat azért mert ki tett egy kérdést, és nem gondoljátok végig a kérdést csak ami a ti fejetekben van azt írjátok!

A másik nem vagyok FIDESZ-es utálom az összes pártot, esetleg a Jobbik ami JOBB mint a többi, de ez megint csak az én véleményem, úgy hogy a FIDESz iránti érzelmeiteket nem rajtam vezessétek le, és honnan tudod hogy a nép választotta meg és nem volt egy kis csalás, hamár agyhalottnak nevezel?!

2013. aug. 15. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!