Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyi rossz, felháborító...

Ha ennyi rossz, felháborító intézkedése van a Fidesznek, miért nem tüntetnek tíz-százezrek az utcákon, mint pl. görögöknél, törököknél stb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 13:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%

,,Valóban nem nagy pénz, de sokaknak ez is nagyon jól jön"


Hát... sajnos nem igazán, mert akiknek jól jön(ne) azoknak ugyebár azért kellene, mert szinte semmi pénzük nincs, de ha semmi pénzük nincs, akkor mennyire fűtenek? Szinte semennyire, tehát nekik nem jön olyan jól, mint a gazdagoknak, akik sokat költenek a fűtésre.

2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 MolotovPunk ***** válasza:
41%

És azzal mivel lesz jobb,ha állami kézbe kerül?

Ráadásul az is fidesz kezében lesz (nem igazán az államé lesz és nem is a népé.)

Egyébként vannak nyugati országok,ahol ipar ágak és más egyéb dolgok nagy részben magán kézben vannak és mégis jól működnek.

Amerikában pl legtöbb bank magán kézben van és lóvé is van,nép is jól él aránylag.(Tőlünk sokkal jobban.)

Svájcban is így van ez.Sok magán bank van.És élet színvonal is van.


Én azt mondom,kell állami cég,de nem a magán nyugdíj pénzeket kéne lenyúlni meg nem a Takarék Szövetkezetet államosítani,hanem pl a hús feldolgozó és konzerv gyárakat kéne állami kézbe vissza tenni.Az lenne a normális.

Azokat miért nem államosítják?

Nyilvánvaló a fityesz csak a saját érdekeit nézi.

2013. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
42%

"Utolsó író:hagyd már ezt a Romániában a gáz szolgáltatás állami nyomásra van csökkentve dumát.Nekem van ott kint ismerősöm és az ottani gáz szolgáltatás nagyon gagyi és silány.Többen mondták ezt.

"

Hogy érted, hogy nagyon gagyi és silány? Ég világon semmivel se gagyibb, mint a hazai. Kitalált barátaiddal gondolom gyakran beszélsz ilyenekről ...

[link]

2013. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy állami kézben legyen csak annyit, hogy csökkentsék az árakat. Illetve azt, hogy ami állami kézben van az olcsóbban szolgáltat.
2013. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 MolotovPunk ***** válasza:
46%

Nos tudod a gáz ára világ piaci áron is nő,szóval a rezsi csökkentés semmit sem ér és ha jobban csökkentették volna,akkor sem.Ideig óráig lesz jó,aztán az is megy a levesbe.

Egyszerűen a béreket kéne itt elengedni meg áfát csökkenteni.Ha lenne jó fizetés az emberek többet vásárolnának ezt azt ergo többet költenének.

Akkor lesz majd itt fel lendülés,ha ilyen dolgok indulnak be és nem parasztvakításos hazug rezsi csökkentések.


Az,hogy van Magyarországon kb maximum 200 ezer gazdag (család),az lóf_sz,azok költenek,de ugyan annyit,mint régebben.Ráadásul azok általában nem nagy családok,van 1 gyerek,vagy maximum 2 gyerek esetleg aztán szevasz.

(Azok pont nem tolják a gazdaságot.)

Nekem amúgy Orbán kormányról valahogy a feudalizmus jut eszembe,ami ritka sz_r volt.

2013. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
87%

Komoly ez az egyetlen ár miért olcsóbb bármelyik Kelet-európai országban a gázára, mint nálunk ... "Nos tudod a gáz ára világ piaci áron is nő"

Gondolom a többiek fű alatt veszik meg vagy egy másik világból szerzik be a gázt. Orosz 20% csökkentést még nem is kevertem ide ... Kitől kapjuk a gázt? van ott tartalék, csak nem mondanak le a profitról ... hogy miért? mert megtehetik, nincs verseny!!!

2013. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
*ár= érv
2013. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 MolotovPunk ***** válasza:
67%

Ember lehet,hogy Romániában vagy Ukrajnában olcsóbb a gáz és benzin ár is,de nézd már meg ott mi van.

Te jártál már ott?Én pl jártam Ukrajnában Harkovban,Kijevben is.Több szegény van ott,mint itt.Ráadásul nézd már meg az átlag ukrán vagy román minimálbéreket.K_rva gyenge.

Innentől kezdve kutyát nem érdekli,ha olcsóbb ott a gáz,de életkörülmény rosszabb.

2013. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%
26: tehát 20% csökkentettek a gáz árán, mire ide ért mi kapunk belőle 10%-ot, ami valójában 2-3%, és még köszönjük is meg szépen + menjünk aláírni? Teljesen mind1 mit trükköznek, az átlag ember egyre nehezebben él, ezen nem fognak tudni ilyen látszat"megoldásokkal"(valójában csak egy politikai kampányhúzás) segíteni.
2013. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert az Orbán kormány mindenkit kivégeztet aki ellenük merészel tüntetni.
2013. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!