Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyi rossz, felháborító...

Ha ennyi rossz, felháborító intézkedése van a Fidesznek, miért nem tüntetnek tíz-százezrek az utcákon, mint pl. görögöknél, törököknél stb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 13:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%
9.nek igaza van. Esetleg elgondolkozott-e már valamelyikőtök azon, hogy mi van, ha ez a fideszellenesség csak a médiából lett felfújva? Normális ember szerintem örül a rezsicsökkentésnek például, és tesz az alkotmánybíróságra, főleg azután, hogy a devizahitelek esetében a napokban a bankoknak adott igazat, bár nem tudom Ti hogy vagytok vele...
2013. júl. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
65%
Egyetemisták nem fognak azokra szavazni, akik adósságot adtak a nyakukba ... Őket nem lehet megszédíteni azzal az eszmével, hogy a "múltat végképp eltörölni", mert ha ez így lenne, akkor tiszta lappal indulhatnánk, de nem így van ... Fiatalok fogják kifizetni az idősebb generációnak a felelőtlen döntéseit.
2013. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
68%

De szánalmas ez a bal-jobb oldalazás. Ezt a hülyeséget már rég el kellett volna felejteni, jó és rossz politikus van, nincs olyan hogy jobb meg bal oldal.

Én sem értek egyet a fidesszel, de nincs az a pénz amiért baloldali tüntetésen részt vennék. De jobboldalin sem. Szánalmasak ezek a politikai viták, és mindet az itt élő nép szívja meg, mert valamelyik úgyis hatalomra kerül egy ideig.

2013. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 minimalbuddha válasza:
78%

Mi ez a baromság, hogy a baloldal nem tudja összefogni az embereket? Könyörgöm, ki mondta, hogy egy párt vagy oldal mögött kell felsorakozni? Nekünk embereknek kellene összefognunk, és nem csak a Fidesz ellen menni, hanem az összes kizsákmányoló tetű ellen. Végre nem az ellentéteket kellene nézni, hanem közös véleményt és a büszkeségünket háttérbe szorítani.



Off: Aki még mindig képtelen felfogni, hogy a rezsicsökkentés egy kalap sz@rt nem ért és lesznek következményei az majd nézze meg a következő 2-3 hónapot és majd láthatja azokat. Pl. már most leépítések vannak egyes közműveknél, a gáz,-vízszolgáltató művek pénzt vontak ki a magyar befektetésre szánt összegekből stb.

2013. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
57%

Német gázárat fizetünk!! Hol van itt egy foglalkoztatott bére a német munkás béréhez képest ..

Romániában fele annyit fizetnek a gázért, mint nálunk .

Romániában még állami kézben vannak a közművek egy jelentős része ( amit msot akarnak eladni az imf nyomására), nálunk meg német kézben.

2013. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
61%

,,Normális ember szerintem örül a rezsicsökkentésnek például, és tesz az alkotmánybíróságra"


VÉDJÜK MEG A REZSICSÖKKENTÉST!!!!!!!!

ANNNNNNNYIRA örülök, hogy van rezsicsökkentés!!!!Évente 17000 FT-ot is megspórolhatok vele!!!!!!!

Na ne vicceljünk, röhej ez a rezsicsökkentés!!! Arról nem beszélve, hogy hány embert bocsátottak el miatta! Ide nem rezsicsökkentés, hanem áfacsökkentés és bérnövelés kel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
33%
*kell
2013. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 MolotovPunk ***** válasza:
27%

A rezsi csökkentést sz_rt sem ér,előttem szóló jól írta le.

Utolsó író:hagyd már ezt a Romániában a gáz szolgáltatás állami nyomásra van csökkentve dumát.Nekem van ott kint ismerősöm és az ottani gáz szolgáltatás nagyon gagyi és silány.Többen mondták ezt.


Egyébként az elfelejtettem említeni,hogy Görögországban a bal oldal nagyon erős,a kommunista párt is olyan erős ott,mint itt a jobbik.15-20%at kap a kommunista párt.Egyszóval ott egységesebb a bal oldal.

(2005ben voltam Görögben.)

2013. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
23%
Na hány embert? számoljuk össze, hogy mennyi embert kell azért elbocsátani, hogy a szocik által privatizált multi nyeresége ne csökkenjen....
2013. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
58%

Rezsicsökkentés szart nem ér? Valóban nem nagy pénz, de sokaknak ez is nagyon jól jön ( hány cég menne csődbe, ha tovább emelnék a gázárakat vagy mennyi cég kerüli el az országot azért mert nálunk kétszer annyiba kerül a gáz, mint Romániába!!! Ezt is összelehetne számolni! ) ...

Ez a többlet pénz ott marad a fogyasztónál. A fogyasztó meg elfogja költeni.

Ez a pénz mennyiség amit xnek nevezek korábban ott maradt a közszolgáltatónál, aki X-ADÓ forintot haza is cipelt. (fejlesztéseket nem ebből fizeti arra külön pénzt szednek számlában olvashatod).

Jelenleg ez az x összeg ott van a fogyasztónál, aki elkölti, így az államhoz visszatér ez a pénz de közben másnak is munkát adtak azáltal, hogy többet költöttünk a boltban több millió háztartás 1000 forintja havonta már elég szép összeg.

2013. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!