Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ennyi rossz, felháborító...

Ha ennyi rossz, felháborító intézkedése van a Fidesznek, miért nem tüntetnek tíz-százezrek az utcákon, mint pl. görögöknél, törököknél stb?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 13:38
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
A baloldal ennyire nem képes mozgósítani a táborát vagy nem is akarja?
2013. júl. 17. 13:38
 2/38 anonim ***** válasza:
80%
nem képes, meg aki anno randalírozott, az most fideszfan, és inkább birkul a fideszért, minthogy kiálljon saját magáért
2013. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

[link]

Ők is próbálkoztak.

2013. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
51%
az intézkedések nagy része fel van fújva ballib oldalon, persze rengeteg felháborító és gusztustalan dolgot művelnek. a másik ok az lehet, hogy semmit sem lehet elérni tüntetéssel, belefáradtak az emberek.
2013. júl. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
23%

Nem elég összetartó a nép, én ki szoktam menni tüntetésekre, kb. a 50%-uk nyugdíjas, akik ott vannak, a többi pedig egyetemi hallgató. Miért nem mennek ki tüntetni?

Nos ennek még az is lehet az oka, hogy elveszíthetik az állásukat, pl.: pedagógusok amikor tüntettek elég kevesen voltak, ott valószínűleg ez volt az ok. Egyébként én sem értem miért nem lehet kimenni az utcára, amikor látjuk, hogy a népnek mekkora ereje van ha összefog. Ha látná ezt az Unió, hogy mindennap több százezren vonulnánk az utcán, nem tűrné szó nélkül, első lépésként megvonnák a fidesz szavazati jogát az EP-ben és így tovább.

2013. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
53%
Mert a baloldal nem akarja szétverni Budapestet azért, hogy másnap ne mondjon le a kormány, csak három évvel később.
2013. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 MolotovPunk ***** válasza:
43%

Sokáig tűr a magyar nép.

Pedig érdekes,mert most már fideszes ismerőseim között is átkozzák jó néhányan a kormány kártékony tevékenységeit.

Nekem a véleményem az,hogy a magyar bal oldal nem arról híres,hogy több tízezres százezres tömeget kivinne az utcára.Sok rejtett szavazójuk van.Ez viszont nem jelenti azt,hogy ez így fog maradni örökre.Szerintem el fog jönni az idő,mikor már nagy baj lesz.Véleményem szerint a bal oldal csak egyszer fog tüntetni,de akkor kő kövön nem fog maradni.

2013. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
49%

Vannak jó intézkedései is.


Minden kormánynak vannak/volta/lesznek jó intézkedései, a szociknak is.


A magyar baloldal nem ért az emberek nyelvén, nem veszi figyelembe az érzéseiket.

Többször bizonyított már, hogy mennyire nemzetellenesek , magyarellenesek ,a Fidesz egy hangyaf_sznyit nemzetibb.

2013. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
35%
Intézkedések jó része már szükségszerű volt. Rendszerváltás óta meg kellett volna már lépni ezeket .
2013. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
42%
Baloldal nem is tudná szétverni Budapestet, egyszerűen erőtlen, tv prolik támogatják őket ...
2013. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!