Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves EU pártolók! Ti ezt...

Kedves EU pártolók! Ti ezt most komolyan elhittétek?

Figyelt kérdés

Ugye mit történt a magyar gazdaságban az elmúlt években?

Kb mindent leépítettek, amit csak lehetett.

Ti 2004-ben mikor beléptünk komolyan azt hittétek, h majd mi fogunk magyarok betörni a német piacra és majd a Videoton videómagnó meg Orion Tv-k oda fognak verni?

Esetleg, h a magyar Boci csoki majd totál monopolhelyzetbe kerül miután a Nestlé csődbe ment?

Lehet én vagyok a hülye, de 2004-ben, h ilyen irányba fog elindulni az ország én felraktam volna a házam meg az autóm!

Persze most lehet jönni a szokásos, mert "fejleszteni kellett volna" szöveggel, mert hát persze, ez így van, fejlesztünk vagy két napot és minden rendben van, sima ügy, ez így meg a vállalkozásoknál, 10-20 évnyi különbséget pillanatok alatt semmissé teszünk.

Arról meg már ne is beszéljünk, h nagyobb tőke, több reklám aztán mindjárt finomabb a Milka csoki:)

Bécsben cukrászdát nyitni, na persze majd biztos én fogok a 130 ezer forintos átlagbérből, mikor milliósak osztrákban a bérleti díjak, itt meg az osztrák egy havi átlagbérből kiveszi fél évre az üzletet.

Ez kb olyan, h menjünk boxolni, aki kiüti a másikat azé a jackpot.

Persze a német ellenfél egy képzett, tapasztalt 100 kiló izom ketrecharcos, míg a mi magyar versenyzőnk egy 60 kilós bohóc.

És akkor mekkora buli, hatalmas lehetőség ez mindenki számára:)

Teljesen, simán benne van a pakliban, h miénk a jackpot!



2013. júl. 13. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, az emberek 2/3 az EU-ra szavazott. Népszavazás volt. Ennyi.
2013. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Valahogy gondoltam h ez lesz h "ilyen meg olyan hülye vagy és kész":)"


Legalább ismered magad.

2013. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sokan a boci csokira hivatkoznak. A boci csokit már rég nem Magyarországon gyártják hanem szlovákiában.

Ez a csomagoláson is olvasható.

2013. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!