Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi tesztet csináltatok,...

Mennyi tesztet csináltatok, mire elhittétek, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

Én megcsináltam az elsőt, a kontroll csík nagyon gyorsan kijött rajta, na mondom ez is negatív :( Aztán ránéztem pár pillanat múlva és halványan elkezdett rakta megjelenni a tesztcsík! De még aznap vettem egy másik tesztet, hogy biztos jó volt-e a teszt és igaz-e az eredmény.

Aztán 2 nap múlva ismét vettem tesztet, hogy nem tűnt-e el róla a csík :D És ha még ott van erősödött-e :)

Aztán 2 nap múlva megint vettem egy tesztet, hogy nem halványodott-e és mert olyan jó érzés látni, ahogy kijön rajta a 2. csík is :)

Próbálok megállni ennél a 4 tesztnél, az összeset elraktam felcímkézve egy borítékba :)

Ti mennyit teszteltetek? Nálatok ez hogy történt?


2011. febr. 23. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia! Először is gratulálok a babához. :) Leírom neked az én sztorimat. Már 2 hete késett, mire rávettem magam, hogy csináljak egy tesztet, de gondoltam nem vagyok terhes, mert akkoriban meg is voltam fázva, és tüneteim sem voltak. Tévedtem. Bementem, csuriztam, majd leesett állal hívtam a páromat: "Ezt neked is látnod kell!". :) Szinte még le sem pisiltem a tesztet, de már pozitív volt. Kellett pár nap mire felfogtuk, hogy tényleg terhes vagyok, de ennél az 1 tesztnél többet nem csináltam. A kisfiam épp most is kiakarja rúgni az oldalam, csak úgy hullámzik a hasam. 26 Hkm
2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én összesen 1 tesztet vettem. Mindkét babánál 1-1 teszt.
2011. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Én mind a két terhességemnél két tesztet csináltam,csak hogy tényleg jól látok e.... :)
2011. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt előtt 1 nappal csináltam, kb 1 perc után lett csak pozitív, már azt hittem, hogy negatív. Aztán még aznap csináltam egy másik fajtát, azon hamarabb kijött a csík. Én ennek a 2 tesztnek már elhittem, hogy tényleg babánk lesz, (pedig 1,5 évet vártunk rá!)nem csináltam többet. Szerintem 1 pozitív teszt is elég, ne csinálj többet. És szívből gratulálok!:)

36 h

2011. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én 2 tesztet csináltam, mert egy, az első elég halvány volt, a párom nem hitt neki, 2, az első teszt síma teszt volt, a második digitális, és az kiírta, hogy hány hetes terhes vagyok, ezt tudni akartam. Majdnem vettem egy olyan tesztet is, ami kimutatja, hogy kislány vagy kisfiú, már bánom, hogy nem vettem:D Következőnél veszek olyat.
2011. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

4-et lőttem el. :D

Az elsőre azt mondtuk a férjemmel, egy teszt nem teszt, ismételjük, másnap reggel megint csináltam egyet. Két nap múlva megint. Aznap csináltam még egyet aznap délután, tényleg remek érzés nézni, ahogy megjelenik a második csíkocska. :)

2011. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

4 terhesség,2 született,egy a pocakban.44 tesztem van!:-)És mind pozi.


Egy fanatikus tesztelő,imádom,ahogy kijön a csík!!!

2011. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
3-at csináltam. :) Utolsó, jót mosolyogtam. :))
2011. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szia! Mi majdnem 1.5 évet próbálkoztunk a babával és amikor késett már 2 hetet akkor vettem egy tesztet az első negatív lett de éreztem hogy valami nics rendben nem is volt csináltam egy másikat és igazam volt az első teszt besült utána még 3 at csináltam tehát 4 et csináltam plussz egyet ami nem volt jó most már 23 hetes vagyok és a picim nagyon rugdalózik egész nap :)
2011. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
1 teszt,azonnal 2csík.
2011. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!