Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi tesztet csináltatok,...

Mennyi tesztet csináltatok, mire elhittétek, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

Én megcsináltam az elsőt, a kontroll csík nagyon gyorsan kijött rajta, na mondom ez is negatív :( Aztán ránéztem pár pillanat múlva és halványan elkezdett rakta megjelenni a tesztcsík! De még aznap vettem egy másik tesztet, hogy biztos jó volt-e a teszt és igaz-e az eredmény.

Aztán 2 nap múlva ismét vettem tesztet, hogy nem tűnt-e el róla a csík :D És ha még ott van erősödött-e :)

Aztán 2 nap múlva megint vettem egy tesztet, hogy nem halványodott-e és mert olyan jó érzés látni, ahogy kijön rajta a 2. csík is :)

Próbálok megállni ennél a 4 tesztnél, az összeset elraktam felcímkézve egy borítékba :)

Ti mennyit teszteltetek? Nálatok ez hogy történt?


2011. febr. 23. 18:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
11-et mert nagyon halvány csík volt vagy 10perc után látszódott csak, és azt hittem oda képzelem annyira halvány volt
2011. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
elsőnél 2t, másodiknál csak 1et.
2011. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
hármat,mert nem hittem el.most már lassan 15 hónapos a kisfiam.
2011. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
4-et.Szeretek biztosra menni :)
2011. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességnél hármat csináltam :)

de nem különböző napokon, hanem ugyanaznap :)

2011. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az én történetem: Poénból neten megnéztem, h mikor volt kb peteérésem(kalkulátor). Aztán elkezdtem gondolkodni. Majd rájöttem, hogy basszus, mi pont azon a héten voltunk szabin a párommal és hát majdnem minden nap volt aktus. Nem voltunk ráállva a témára, csak hát az egy nagyon jó hét volt:)

Na aztán a naptár után ezt elmeséltem páromnak, egyből mondta, hogy vegyek tesztet. Esti vizeletből megcsináltam, 2 csík. Azt hittem rosszul látok. Aztrán másnap reggeliből még egy. Erősen pozi volt, ezt még eljátszottam 2x. Ja és mindezt a mensi előtt 3-4 nappal. Szóval én 4 tesztet csináltam:)

Most 10 hónapos a fiam

2011. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, elfelejtettem: GRATULÁLOK!!!! VIGYÁZZ MAGATOKRA ÉS NAGYON JÓ VÁRANDÓSSÁGOT KÍVÁNOK, ÉLVEZD KI MINDEN PERCÉT!
2011. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 4-et lőttem el. Elsőt délelőtt, nem hittem el, hogy pozitív, aznap még egy. Másnap reggel ismét egy, végezetül az elsőhöz egy hétre vettem még egyet, remélve, hogy nem tűnt el a csík. :D Párom mosolyogva kérdezte, hogy amíg el nem jutok orvoshoz minden nap fogok tesztelni?:D Eztán már befejeztem, mert Apa megnyugtatott, hogy Ő bizonyosan tudja, hogy nem lehet semmi baj. Eddig igaza volt :), talán már akkor érezte, hogy úton van az Ő Hercegnője. :))) Most 24 hetes vagyok, de nagyon nagyon várjuk már!


Gratulálok és sok egészséget Nektek!

2011. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
kb 15-öt :-DDD lombik előtt álltunk, és spontán jött!
2011. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Akkor látom nem vagyok egyedül :D
2011. febr. 24. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!