Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor monják azt a nagy Eu...

Mikor monják azt a nagy Eu pártolók is hogy, ebből elég?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy nagyon sok tekintetben az Eu olyan szabályokat alkot ami számunkra teljesen kedvezőtlen.
2011. márc. 27. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Tegyük fel, hogy azt mondják, elég.

Utána mi következik?

Amúgy az EU szét fog hullani.

2011. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

"Amúgy az EU szét fog hullani."


Sverdans te vagy "Kamumail-2", hogy mindig aszerint változtatod a politikai nézeteidet, hogy hogyan lehet jól belekötni egy kérdésbe? A múltkor "nemzeti kommunistáztál" le valami EU-ellenes arcot, most meg hirtelen te is ellenzed?

2011. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem az EU szar hanem a magyar jogrendszer. Próbáltál te már briteknek magyar terméket eladni?
2011. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Azért nemzeti kommunistáztam le, mert emlékeztetett egy magát nemzeti kommunistának valló válaszolóra.

2. Nem vagyok Kamumail 2

3. Nem változtattam semmit, mert EU szkeptikus vagyok, de nem feltétlenül hőzöngő.

4. Te se nagyon a kérdésre válaszoltál, hanem inkább személyeskedtél.

2011. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Én eddig nem nagyon éreztem hátrányát az eunak, sőt. Szóval nem teljesen értem a kérdést.
2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Én se éreztem, sőt nagyon is élvezem az előnyeit például, hogy akkor mehetek Ausztriába, amikor akarok, útlevél és több órás határnál állás, meg vonaton menetelő határőrök nélkül.
2011. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg megint arról van szó, hogy dühöngsz, mert az állam nem nyalja a s*gged ahogy azt Kádárbácsi alatt tette?


Növényiolaj, cukoripar, keményítőipar leépítése

" aminek a hiánya egy sor más ipari tevékenységet ellehetetlenített. A fokhagyma esete, amikor tiltakoztunk mi és a franciák is, és Kína beszólt " ha nem kell fokhagyma, nem kell a Renault, aztán a Franciák az Eu val spanba megegyeztek a Kínaiakkal. Almasűrítmény amiben mi voltunk az Eu ban a legnagyobbak, aztán a coca-cóla lepaktált Kínával.

Az állattartásra vonatkozó rendszabályok " amik lényege hogy a tartáshoz mindenképp a német vagy francia eszközöket vedd meg." Az energetikai beruházások kvótái, amiben tisztán látszik hgy csak azt vehetjük igénybe ami Eus gépimportal jár és az sem érdekes ha a mi geopolitikai helyzetünknek nem is felel meg,"geothermikus energia-kontra szalmaerőmű.


De ezret lehetne sorólni, a mezőgazdasági támogatásoktól " ami az 1/3 a amienk mint a nyugatiaké.


És amiről még én sem olvastam.

2011. márc. 27. 15:19
 8/14 A kérdező kommentje:

dubiis libertas válasza:


Én eddig nem nagyon éreztem hátrányát az eunak, sőt. Szóval nem teljesen értem a kérdést.



Nem érzed?

Mindenki érzi ebben az országban, hiszen nagyon lerontotta a gazdasági esélyeinket, így az emberek gazdasági lehetőségeit is. A csecsemőtől az aggastyánig.

2011. márc. 27. 15:21
 9/14 A kérdező kommentje:

Én se éreztem, sőt nagyon is élvezem az előnyeit például, hogy akkor mehetek Ausztriába, amikor akarok, útlevél és több órás határnál állás, meg vonaton menetelő határőrök nélkül.



Azért hogy ne kelljen útlevél, az ország sok sok 1000milliárdot fizet " esik el" teljesen feleslegesen.

2011. márc. 27. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Aki nem keres Magyarországon jól, az menjen ki dolgozni külföldre. Lakni sem muszály, csak dolgozni. Ha határ közelében lakik, még ingázhat is. Ha megteheti, elköltözhet mondjuk Győrbe vagy Mosonmagyaróvárra, onnan már be lehet ingázni akár Bécsbe is. Ha a magyar mentalitás nem lenne ilyen begyöpösödöt, hogy Nyugatról ellenséges sztereotípiák vannak a fejekben, meghogy hazaáruló aki külföldön dolgozik már jobban állnánk. Májustól pl. már nem kell munkavállalási engedély Ausztriába, itt a lehetőség!


Egy nyomorult középfokú angol vagy némettudást meg bárki össze tud hozni.

2011. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!