Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek lennétek ti Liberálisok?

Ezek lennétek ti Liberálisok?

Figyelt kérdés
"Megalázó" az életfogytiglan - Strassburg szabadon engedheti Szita Bence gyilkosait, még "kártérítést" is kaphatnak az adónkból. Az Emberi Jogok Európai Bírósága szerint "sérti" az emberi jogok védelméről szóló egyezmény 3. cikkelyét az olyan tényleges életfogytiglani büntetés, amely egyáltalán nem teszi lehetővé az ítélet valamikori felülvizsgálatát. A strassburgi bíróság ezt három brit gyilkos beadványa nyomán mondta ki. Egyikük a feleségét ölte meg, a második családja öt tagját, a harmadik pedig négy homokost. A tényleges életfogytiglani ítéletek Magyarországon hasonlóak, mint a briteknél, így például a tizenegy éves Szita Bence gyilkosai is nyerhetnének Strassburgban, ha panaszt emelnének ott "a büntetés megalázó voltára hivatkozva".
2013. júl. 10. 11:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
52%
Oh... Kedves "magamatnagymagyarnakvallommertkiválasztottnépvagyunkésmindenkimáshülye" Kérdező! Kérlek, hogy tanulj meg helyesen írni! Aztán jöhet a szövegalkotás- és értelmezés.
2013. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
35%

Jujj, emberek, felidegesítettük Mutyit :D


Nekem ilyen szívhezszóló üzenet jött Tőle!


Az üzenet küldője: Mutyifilter

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 12:35

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Ezek lennétek ti Liberálisok?

"Mutyi, a LEGJOBB haveroddal együtt nettó hülye vagy. Élvezd a szemellenződet és rettegj a szűzlányok vérét ivó zsicigáberálisoktól, de ne spammeld.."

Az üzenet szövege: Na miven te agyhalott ? Ellehet menni a gyurcsotány köcsögeiddel eggyüt a francba ...te agymosot utolsó senkiház i paraszt


Nektek is írt? :DDD

2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
20%
sajnos nem :(
2013. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
4%
Meg nekem sem irt a kis nyomi :(
2013. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Na mivan Gyurcsotány imádok ? :D
2013. júl. 10. 15:00
 26/42 A kérdező kommentje:
12:53 Mit beszélsz nekem a helyesírásról amikor nem is tudsz magyarul irni ? Gyurcsotány miatt nem tudnák helyesen irni ? Ugyan már nem én kezdtem a mocskolodást ? Csak azoknak nem tetszik akik loptak már és itt jártassák a pofájukat akkor pofázz ha fele olyan helyesen irsz mint én!!!!!
2013. júl. 10. 15:04
 27/42 A kérdező kommentje:
A fogalmazáson ? ja igaz minek irtam hogyha aztse tudod miről van szó nagyokos :D
2013. júl. 10. 15:06
 28/42 anonim ***** válasza:
Jól van Barátom, megy ez! :)
2013. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
69%
amúgy csak addig ilyen elnézőek a gyilkosokkal szemben amíg a saját családtagjukkal nem történik hasonló eset
2013. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
6%
Hagyjatok Mutyifiltert, o egy Gyurcsotanyimado akivel felesleges vitatkozni. Csak a komcsi eszmeit hajtogatja, Bajnai kepe feszit az agya folott. Idegesitik a liberalis eszmek, mert oda van Gyurcsanyert :D Ma is voros poloban van, es az ATV szol nala allandoan. Nyugdijas nenikkel tuntet a jobb oldal ellen. Ez van, ilyen ez a Mutyifilter, nem lehet vele mit tenni. Ne idegesitsetek fel, mert Gyurcsotany elveszti az utolso szvazojat is :)
2013. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!