Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek lennétek ti Liberálisok?

Ezek lennétek ti Liberálisok?

Figyelt kérdés
"Megalázó" az életfogytiglan - Strassburg szabadon engedheti Szita Bence gyilkosait, még "kártérítést" is kaphatnak az adónkból. Az Emberi Jogok Európai Bírósága szerint "sérti" az emberi jogok védelméről szóló egyezmény 3. cikkelyét az olyan tényleges életfogytiglani büntetés, amely egyáltalán nem teszi lehetővé az ítélet valamikori felülvizsgálatát. A strassburgi bíróság ezt három brit gyilkos beadványa nyomán mondta ki. Egyikük a feleségét ölte meg, a második családja öt tagját, a harmadik pedig négy homokost. A tényleges életfogytiglani ítéletek Magyarországon hasonlóak, mint a briteknél, így például a tizenegy éves Szita Bence gyilkosai is nyerhetnének Strassburgban, ha panaszt emelnének ott "a büntetés megalázó voltára hivatkozva".
2013. júl. 10. 11:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a hepajt. Attól, hogy az ügyet felülvizsgálhatják mondjuk 20 év múlva, az nem jelenti azt, hogy ki is engedik őket.
2013. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy most Mutyifilter lesz az ügyeletes udvari bolond a Politika kategória királyságában, vagy mi?
2013. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 ConnectCare ***** válasza:
73%
Én Mutyifiltert már csak a neve miatt is csípem :).
2013. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Na megjöttek az agymosott liberálisok ha ? Bár igaz Gyurcsány is a birót küldte el a francba mert a drága mafiozot bezárták a börtönbe mi az hogy ártatlan ? egy nagy büdös francot...aki embert ől az halállal lakoljon agymosot senkiháziak , na az ilyeneket kellene mind bezárni és adjatok hálát Bajnainak hogy embereket kergetett a halálba..Komcsik titeket fejjel lefelé kell eltemetni ..Fáj az igazság ha ? Ellehet menni ahogy a csotány mondta de idegbetek mindig lesznek és ehez még tapsolnak is :D Értelmetlen kérdés ? Ha valakit megőlnek enged ki jó magaviseletért , Mátyás Király már rég lefejezte volna a gyilkosokat :P
2013. júl. 10. 12:41
 15/42 anonim ***** válasza:
27%
Na igy már érthetö (kedves kérdezö). Mátyás király korában élsz gondolatban. Akkoriban még nem volt általános az irás/olvasás ismerete.
2013. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kerdezo, a helyesirasodbol es az ossze-vissza fogalmazasodbol itelve, valoszinu te is egy vagy az agymosott frocsogok kozul.

En jobboldalinak vallom magam, de ilyenkore szegyenlem magam helyetted is.

A kerdesedre valaszolva pedig, felreertettel valamit, senki sem akarja azt, hogy engedjenek szabadon gyerekgyilkosokat.

2013. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
93%

Én egyetértek Mutyifilterrel. Ez az egész ügy olyan egyszerű mint egy pofon. Nem kell megölni senkit sem, és akkor nem kell börtönben ülniük, ennyire egyszerű. Én sem öltem meg senkit, és nem is ülök börtönben. Mondom én, hogy pofon egyszerű.


Utolsó sajnos, hogy nem Mátyás korában élünk:D Ez lenne a parlamentben:D


[link]

2013. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Ezt hol olvastad?
2013. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

Azal mia baj ha meg vizsgálják néha 30évenként bent e tartsák még a bőrtőnbe?

nyiván nem engedik ki aki veszéjes.

2013. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
#18-nak: szöveg rossz, kép jo!!!
2013. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!