Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyire xenofób a...

Hogy lehet ennyire xenofób a társadalom? (Terhes nőt felpofozó villamosvezető)

Figyelt kérdés

A 6 hónapos terhes nő angol, és így reagálnak rá az emberek, védik a 120kg-s középkorú "villamosvezető srácot".


[link]


Ezt úgy mégis milyen értelmes logika nyomán lehet komolyan gondolni? Hogy 6 hónapos terhesen megérdemelte a felpofozást mert véletlenül kilépett a villamos elé.


Sajnos teljesen triviális, hogy ez a gyűlölet és villamosvezető felé mutatott támogatás egyetlen ok miatt van: mert angol a nő és lehet játszani a szegény elnyomott magyarok kártyát. Gondolom egy szót se szólnának, ha épp magyar lenne az áldozat is.



2013. jún. 20. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem a villamosvezető vágta volna pofán a mutogató ribaancot, hanem egy utas, aki pl. a vészfékezéskor sérül meg, akkor semmi hír nem lenne, mindenki helyeselné.


Persze a villamosvezetőnek nem volt joga pofonvágni. Pofonvágni a ribaanc nő apjának kellett volna, még kiskorában, amikor otthon mutogatott.

2013. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
95%
Ebből a történetből a kérdező azt szűri le, hogy a villamosvezető - sőt, kérdése alapján az egész magyar társadalom - gyűlöli a külföldieket. Gratulálok a nagy eszedhez!
2013. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:

Szia Nostradamus válaszoló, az imént a melegverős kérdésnél is megmondtad, hogy mit írtam volna, ha nem mondtad volna meg előre. Most meg ez.


Komolyan, mutasd már meg a bankszámlakivonatodat. Ilyen jövőbelátó képességgel ha nincsenek dollármilliárdjaid, akkor valamit nagyon szarul csinálhatsz :( :( :(

2013. júl. 7. 01:14
 84/88 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút nem támogatom a pofozkodást, az másodlagos hogy magyar volt-e a nő, külföldi, esetleg más galaxisból érkezett reptoid, krixkraxi, lumbulábi vagy poloskoid földönkívüli, vagy akár maga az Érmelléki Kuglófember személyesen. Az értelmes ember megtanulja 8-10 éves korára legkésőbb hogy VILLAMOS ELÉ NEM UGRÁLUNK. Sőt, vonat elé se ugrálunk. Sőt, semmilyen nagy sebességgel haladó, fémből készült "ojjektum" elé se ugrálunk. Hogy miért? Mert ő lesz az erősebb. Egy átlag anya simán felpofozza a mihaszna kölkét egy ilyenért, szóval valahol megértem a villamosvezetőt, mert valahogy nem hiszem el, hogy egy többtonnás, zajos, zörgő nehézgépet "nem vett észre". A villamos speciel olyan dolog amit nem lehet nem észrevenni. Szóval az angol néni még örülhet hogy megúszta egy pofonnal, nem csinált belőle lekvárt a villamos. Ezekszerint ha átkel gyorsforgalmi úton, akkor is azt fogja képzelni (bocsánat, kéBzelni), hogy egy félpótkocsis nyergesvontató is megáll majd neki 5 méteren belül? Képzelje csak, aztán majd a túlvilágon csodálkozhat egy örökkévalóságig, hogy jééé, a nyergesvontató féktávolsága nagyobb mint 5 méter...Ja, SZVSZ kijárt neki az a csárdás pofon, csak nem a villamosvezetőtől.

Arról már nem is beszélek hogy saját magán és a gyerekén kívül jópár tucat utas testi épségét és a közlekedés biztonságát is veszélyeztette, mert a kérdező egyből rázendítene itt nekem.

Az meg hogy "hát mások is ugrálnak piroslámpa elé". Aha értem, tehát ha valaki hülye és beleugrik a kútba, mindenki ugorjon utána? :DDDDDDDDD ennél nagyobb csúsztatást még nem láttam itt a GYK-n, ez vitte a pálmát :D

Egyenesen röhejes ahogy a kérdező itt magyarázza az angol nő bizonyítványát, és védi a védhetetlent...azt nem értem, ha a saját lózungjának ad csak hitelt, minek írja ki a kérdést?


Ami pedig a villamosvezetőt illeti, csak úgy á lá nátúr felpofozni valakit mert úri kedve úgy diktálja, az a türhőség magasiskolája. Gratulálok neki hogy ennyire nem tudja kontrollálni a parasztságát.


Sajnos a Zsindex bohócgárdája itt is teregeti a bullshitjeit. Innen látszik remekül a Zsindex kártékony, romboló volta. Kis szerencsével lehúzatják velük a rolót és szétkergetik a sleppjüket.


"tökmindegy, hogy hányan estek el a vészfékező villamosban"


Nem barátom, nem tökmindegy, mert végső soron a járművön ő felelős mindenki életéért, ergo ha történik bárkivel bármi a járművön a villamosból adódóan, őt fogják elővenni, szóval ő semmiképp nem kerülhetett ki jól ebből az incidensből (ha elüti a nőt, ugyanúgy kivágják, sőt, le is csukják). A nagy kuruttyozás közepette ez fel se merült benned, igaz-e?

Érdekes, USA-ban és Angliában hány hasonló vagy még durvább atrocitás ér magyarokat, sokszor ok nélkül, és azokból mégse lesz vérgőzös világhír. Ez kimondottan a Zsindex színvonala.


Ja és a gonosz ipari áramot csukjuk le rasszista szándékkal elkövetett gyilkosságért! Igaz, akkor tévét nem fogunk nézni, de az igazság mindenek felett ugye :D

(az említett csapatot a lincselés után 2 héttel kiengedték ejnyebejnyével, ennyit a magyar jogrendszerről)

2015. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
100%

Mi van kérdező, nem egyezik a saját kis álomvilágodban összegányolt elképzelés a valósággal?

Pontozzál csak le nyugodtan, a fekete ettől nem lesz fehér, csak maximum kiröhöglek :D De segond, képzeld csak egész nyugodtan hogy neked van igazad (csak akkor nem tudom, minek tetted fel a kérdést). A tarisznyarák esete a nyerges vontatóval. Nem kell megérteniük egymást, de a nyerges vontató az erősebb...

2015. jún. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
74%
Van itt egy kis fáziskésés... Ez egy 2 éves sztori.
2015. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
83%

14:09-nek van igaza, kapta tőlem a zöld pacsit!!! Örüljön az angol nő hogy csak egy pofont kapott, nem a villamos darálta be, ha ennyi esze nincs hogy megálljon és megvárja amíg elhalad az a kva jármű. Otthon Angliában is ezt csinálja? Gondol egyet átkel az úton és álljon vigyázzba minden járművezető csak mert ő közlekedik? Mi a fszt képzelt ez kicsoda ő??? A villamos vezető helyében én is kiosztottam volna neki jópár csicskapofont! Arról nem is szólva amit az előttem szóló is kiemelt hogy több tucat emberélet függ a villamosvezetőtől. A járműveken a sofőr a felelős az utasokért, a hajón és a repülőn a kapitány, ha valami történik, őt fogják elővenni. Ahogy láttam, a Zsindexről szabadult IQ-nuku balfszok persze mind a csúnyarossz villamosvezetőt támadják de kb. mást nem is vártam, a véleményük annyit ér mint a zsindex...semmit.

Engem is lehet lepontozni, hajrá, legalább kiderül hány érvképtelen ostoba konzumbohóc van ezen az oldalon ma :D

2016. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
100%

ha az én autóm elé rohant volna ki, én is pofánvágtam volna, kétszer is

remélem az ilyen idióta a vonat elé is kimegy, és reméli hogy megáll neki 10 méteren belül, aztán pacni lesz belőle

ja és kérdezőkém, ez itt nem visszhangkamra, fogadd el szépen hogy nem mindenki osztja a bugyuta nézeteidet

ha nem tetszik, töröld magad, isten veled

2018. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!