Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyire xenofób a...

Hogy lehet ennyire xenofób a társadalom? (Terhes nőt felpofozó villamosvezető)

Figyelt kérdés

A 6 hónapos terhes nő angol, és így reagálnak rá az emberek, védik a 120kg-s középkorú "villamosvezető srácot".


[link]


Ezt úgy mégis milyen értelmes logika nyomán lehet komolyan gondolni? Hogy 6 hónapos terhesen megérdemelte a felpofozást mert véletlenül kilépett a villamos elé.


Sajnos teljesen triviális, hogy ez a gyűlölet és villamosvezető felé mutatott támogatás egyetlen ok miatt van: mert angol a nő és lehet játszani a szegény elnyomott magyarok kártyát. Gondolom egy szót se szólnának, ha épp magyar lenne az áldozat is.



2013. jún. 20. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan azt hozzátok fel, hogy a gyereknek is elkél egy atyai pofon néha? Nevelési stílus kérdése, de a jelen helyzetben a nő felnőtt ember, a villamosvezető meg egyáltalán nem az apja. Vagy mostantól az lesz, hogy bárki elkövet egy szabálytalanságot, ott terem valaki és pofán vágja? Egy villamosvezetőnek pedig főleg uralkodnia kéne magán, hiszen többszáz emberért felel, és a nagyvárosi közlekedésben azért bőven előfordulbak olyan esetek, amik felhúzzák az embert, amiket tudni kell kezelni.
2013. jún. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
100%

egy embert se lehet lelkileg felkészíteni arra, hogy kutyakajává aprít 2 idióta gyalogost.


Arra pedig főleg nem, hogy a 2 idióta ha túl is éli, akkor provokálja a sofőrt.


A törvény és a bkv persze nem védi meg, ez pedig a legegyszerűbb emberből is kihoz pár csúnya szót vagy egy ütést.


Persze lehet róla szó, hogy ne menjen sofőrnek aki ezt nem bírja, de akkor gyalogolhattok tömegközlekedés helyett.

2013. jún. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
89%

Én az egyenjogúság híve vagyok.


Ez számomra azt jelenti, hogy a nőnek "jár" a pofon, HA a villamosvezető egy magánál láthatóan nagyobb és erősebb férfinak is lekevert volna egyet hasonló körülmények közt. (Vagy akkor lett volna annyi önkontrollja, hogy felmérje a helyzetet, hogy nagyobbat kaphat vissza?)


ÉS akkor is jogos az egész, ha női villamos vezető pofozott volna fel férfi gyalogost hasonló helyzetben, és a köz véleménye ugyanaz lenne, mint most. (Nem pedig az, hogy szegény férfi, biztos nehéz napja volt, mind voltunk figyelmetlenek, a villamosvezető meg biztos menstruálós hülye pic$a.)

2013. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:

Csak a xenofóbia tagadás végett pár hozzászólás a FB-oldalról:


"Kiskovács Attila Spira

menjen a a bü..ös p..ába vissza angliába ez qva és ott arcoskodjon ott a helye ..hány és hány ilyen tahó s zarrágó figyelmetlen van ..azután meg neki áll feljebb

Like · · 3 hours ago"


"Ángyán Krisztián

Piros-tilosban lelépett az úttesre: 100ezer. Veszélyeztette a villamos utasait, 2év felfüggesztett. Kb. ez lenne a jogos. És még neki áll felül. Ne kerteljen itt, hogy erre néz-arra néz, Mo-ban van, nem Angliában, hát akkor alkalmazkodjon. Vagy a kerék alá kerül. Semilyen körülmények között nincs igaza, + még szabélysértésért is felelnie kellene.

Like · · 3 hours ago near Munich, Bayern"


"Csató Kovács Imre

Egy h ülye angol p icsáért egy magyar embert kirúgni, felháborító! A b uzifejű angoloknak mutasd a középső ujjad, ne nekünk!

Like · · 2 hours ago near Csikszereda, Harghita"


"István Fehér

Talán a terhes nőnek kellene megköszönnie azt, hogy nem ment át rajta a sárga vasaló! Az erőszakot nem támogatom. De az abszolult nem mentség a nőre, hogy ő "ANGOL" Attól még a szabályok ugyan úgy vonatkoznak rá is! "


"Newyqrk Dóka Bence

B aszta volna el akkor, ha úgy neki jobb lett volna. Esküszöm nevetséges amit a mai világban képzelnek az emberek magukról.

Like · · about an hour ago near Budapest"


"László Barta

A brit p icsa miatt hihetetlen, hogy egy becsületes családfenntartó elveszti a megélhetését, a lakását, a büszkeségét, a jövőjét. Gratulálok a BALfék p icsának, hazafelé lezuhanhatna a gépe.

Like · · 4 hours ago"


Az a legjobb, hogy egyáltalán nem kellett kommentek százait átugornom, hogy ezeket megtaláljam, szinte sorban ömlenek ilyen stílusban.


A jó k urva anyátokat, kedves honfitársaim, őszintén remélem önként mentek holnap saját magatok ellen feljelentést tenni az életetekben eddig elkövetett összes piroson átszaladás/hajtás miatt, hogy az egyenként 100ezres bírságot kifizethessétek.


Ja, nem, mert ti magyarok itthon vagytok és az már más?


Oké, tényleg nem a nő angolsága miatt támadja le a fél ország.


Az "egyenlőség=verés" logikára hivatkozó jövendő gyerekverőnek pedig hadd gratuláljak, minden lelkileg megnyomorított ember apja, anyja ugyanezt gondolja.

2013. jún. 21. 00:54
 65/88 anonim ***** válasza:
98%

hihetetlen mennyire hülye vagy kérdező :)


még mindig ott tartasz, hogy csak átment a piroson.


de nembaj, nincs jing jang nélkül, kellenek az ostobák is a világba.


Amúgy nem rossz, már egy kis fórumozástól kúrva anyázol, pedig még az 1/100 -át se élted át annak amit a sofőr.

2013. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 Vadkan01 ***** válasza:
76%
Kicsit nagy feneket kerítettek ennek az ügynek, ennél nagyobb igazságtalanságok is történtek és történnek az országban, de a legnagyobb probléma, hogy mit csinál egy figyelmetlen english woman és egy agresszív kismalac.
2013. jún. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
83%

1. A xenofóbia csúnya dolog, de sajnos egyidős az emberiséggel.

2. Olvastad Sütő András: Egy lócsiszár virágvasárnapja című darabját?

A végén "igazságot" szolgáltatnak.

MINDENKINEK. Értem én, hogy valakit kirúgunk, mert nem viselkedett megfelelően. Ez van. Majd a többi okul. (Sztálin mondta állítólag, hogy a példát nem mutatni kell, hanem statuálni...) De ha már így igazságot tettünk egyfelől, mi tart vissza, hogy mindenki megkapja ami jár?

Gondatlan közúti veszélyeztetés, 350 rendbeli. Ugyebár ennyi utas + a vezető... Ha én ott lettem volna, most feljelenteném a hölgyet. Hidd el nem azért mert nem magyar (sokáig nem is tudtam, hogy brit) , csak azért amit tett.

3. Nem, nem szoktam a piroson átmenni. Ilyen birka vagyok.

(Csokit sem loptam kiskoromban, pedig azzal is példálóznak, hogy azt mindenki csinálta. )

4. Anyám csuklik, nem tudtam miért, aztán olvastam "hozzánkszólásodat". Látod-látod,még te is elveszíted a türelmedet. Ajánlom figyelmedbe a BTK 180§. " nagy nyilvánosság előtt a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


5. Nőt nem ütünk meg! Egyetértek. Feljelentés, bíróság, büntetés. Ez a civilizált módja.

Szintén Btk 180§ " a) a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben,

b) nagy nyilvánosság előtt

a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Maradok tisztelettel: kedves honfitársad.

2013. jún. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
0%
60., nem is tudtam, hogy a nonek a 120 kilos "srac" az apja! Ez igy mar mindjart mas!
2013. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
84%

"60., nem is tudtam, hogy a nonek a 120 kilos "srac" az apja! Ez igy mar mindjart mas!"


Látod, ezért érdemes gyakorit olvasni: mindig újat tanul az ember.

2013. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem kène de terhesen meg plàne nem kène a villamos elött ugràlni
2013. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!