Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyire xenofób a...

Hogy lehet ennyire xenofób a társadalom? (Terhes nőt felpofozó villamosvezető)

Figyelt kérdés

A 6 hónapos terhes nő angol, és így reagálnak rá az emberek, védik a 120kg-s középkorú "villamosvezető srácot".


[link]


Ezt úgy mégis milyen értelmes logika nyomán lehet komolyan gondolni? Hogy 6 hónapos terhesen megérdemelte a felpofozást mert véletlenül kilépett a villamos elé.


Sajnos teljesen triviális, hogy ez a gyűlölet és villamosvezető felé mutatott támogatás egyetlen ok miatt van: mert angol a nő és lehet játszani a szegény elnyomott magyarok kártyát. Gondolom egy szót se szólnának, ha épp magyar lenne az áldozat is.



2013. jún. 20. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, HA tényszerűen közölnék. Mindketten tudjuk, hogy ez sohanapján kiskedden történne meg, nem csak a kuruttyon, de még a fősodorbeli magyar médiumok nagy részénél is. "


A kuruc.infotól akkor várj tényszerű közlést ha erre te magad is képes vagy, de a kérdésben is elhallgattál részleteket ahogy a cikkből sem voltál képes értelmezni azt a részt, hogy a nő nem egy vétlen gyalogos volt aki ok nélkül bekapott egy sallert.

A te részedről természetes az információ elhallgatása vagy mellőzése de a kuruc.infotól ez már aljas szemétség lenne? Kettős mérce!

2013. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
100%

Na rljutottunk a kuruttyosázis, jobbozásig, annyira picsogsz kis feminista! :)


Amúgy meg hazudozol, tényeket hallgatsz el, mástól meg szemétség? Ásd el magad!

Egyik felet sem mentesíti a dolog a hibájából, a villamosvezetõt sem mert pofozkodott, de lehet, hog a sofõrprovokálásért otthon akkorát kapott volna, hogy a takony menetet vágott volna a nyakára!

2013. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
100%

engem Londonban anno majdnem elütött egy taxi (fekete "cab"). Én voltam a hibás, nem néztem körül, a sofőr lélekjelenléte kellett, hogy ne csapjon el.

Sűrűn elnézést kértem és égett a pofámról a bőr.

Eszembe nem jutott volna mutogatni, meg beszólogatni.


Most hivatkozhatnék arra, hogy rasszista angol, aki szándékosan el akart ütni egy külföldit, meg hogy nem akklimatizálódtam még a kontinensbeli jobb oldali közlekedésről a brit baloldalira, de ez csak kifogás, egész egyszerűen figyelmetlen voltam.


Mondjuk ha kiszáll és lekever egyet természetesen felháborodtam volna, de fel sem merült volna bennem, hogy még én balhézzak, feljelentést tegyek.

2013. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
100%

"De ha kapdbe jel történt is volna, egy majdnem elütött személy nyilván ilyen lelkiállapotba kerül, te is abba kerülnél."

Nem gondolod, hogy ezzel a mondattal kicsit önellentmondásba kerültél? Kizárólag csak a nő lelkiállapotát véded, miközben a sofőrét figyelmen kívül hagyod? Elfogult vagy, ez a baj.

2013. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
21%
Aki Budapesten lakik és sokat járkál a városban az jól tudja, hogy nemhogy mindennapos az, hogy valaki elbambulva a villamos elé lép, de jóformán 10 percenként előfordul. A villamosvezetők mégsem szállnak ki tömegesen a fülkéjükből, hogy lepofozzák a gyalogosokat, hanem fújnak egyet és mennek tovább. Szóval ha nem is kell kirúgni, de azért két-három hét felfüggesztést simán megérdemelne az érintett sofőr, mert aki naponta több ezer embert szállít fel alá, az nem lehet ilyan idegállapotban.
2013. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
73%
Értelmes logika mindegy,hogy milyen nemzetiségű a terhes nő,annyira idióta,és felelőtlen,hogy nem figyel,ráadásul bocsánatot sem kér hanem neki áll feljebb vigyorog meg mutogat,hát én is tuti felképeltem volna,megérdemelte.
2013. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
20%
Jó én is sok mindenkit felpofoznék, de nem teszem. Ezt nevezik önuralomnak, ami fontos erény.
2013. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
95%

"Jó én is sok mindenkit felpofoznék, de nem teszem. Ezt nevezik önuralomnak, ami fontos erény."


Az "eltérő kultúrájú" indiai eredetű népességnek bezzeg lehet hirtelen felindulásból és félelemből (!) csoportosan lincselni, hiszen az a mediterrán vérmérsékletükből fakad, ugye?


Meg sajnáltatni szegíny kátrányos helyzetűeket, ha uborkalopás közben a kerítésre mászva agyonvágja őket a gonosz rasszista ipari áram.

Az fel se merül benne, hogy nem kéne lopni.

2013. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, hogy ez a téma most hogy jön ide, de nyilván nem szabad nekik sem. De ha jól sejtem az említett csapat életfogytot kapott a lincselésért.
2013. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!