Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyire xenofób a...

Hogy lehet ennyire xenofób a társadalom? (Terhes nőt felpofozó villamosvezető)

Figyelt kérdés

A 6 hónapos terhes nő angol, és így reagálnak rá az emberek, védik a 120kg-s középkorú "villamosvezető srácot".


[link]


Ezt úgy mégis milyen értelmes logika nyomán lehet komolyan gondolni? Hogy 6 hónapos terhesen megérdemelte a felpofozást mert véletlenül kilépett a villamos elé.


Sajnos teljesen triviális, hogy ez a gyűlölet és villamosvezető felé mutatott támogatás egyetlen ok miatt van: mert angol a nő és lehet játszani a szegény elnyomott magyarok kártyát. Gondolom egy szót se szólnának, ha épp magyar lenne az áldozat is.



2013. jún. 20. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
100%

Na, mivelhogy a válaszadók 95%-ának más véleménye van mint a kérdezőnek, és ezt a kérdező képtelen elfogadni/értelmezni, ezért jobb is, ha befejezzük ezt az eszmecserét a kérdező alacsony de ennek ellenére mégis fölényesen viselkedő "intellektusára" való tekintettel.

Magyarország, én így szeretlek. :)

2013. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 A kérdező kommentje:

[link]


Ennyit szeretnék fűzni az emberek 95%-nak a véleményéhez. Mondjuk ne ringassátok magatokat álomvilágba, csak ezen a fórumon meg a szenzációhajhász FB-oldalon van támogatottsága ennek, eddig minden megkérdezett ismerősöm elítélte a sofőrt.

2013. jún. 20. 21:16
 43/88 anonim ***** válasza:
100%
Minden megkérdezett ismerősödnek is annyi információt adtál ki, hogy egy 120 kilós szemét BKV-s megpofozott egy ártatlan terhes nőt? Ennyiből én is támogatnálak, de a részletekben van az igazság.
2013. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is csak annyi infóm lenne, amit te elferdítve, elhallgatva, megmásítva átadtál nekünk, akkor én is a sofőrt ítélném el, akárcsak az ismerőseid. :)
2013. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyit szeretnék fűzni az emberek 95%-nak a véleményéhez. Mondjuk ne ringassátok magatokat álomvilágba, csak ezen a fórumon meg a szenzációhajhász FB-oldalon van támogatottsága ennek, eddig minden megkérdezett ismerősöm elítélte a sofőrt."



Kedves kérdező, ha már ilyen lelkesen linkelgetsz érvelési hibákat, bezony te meg secundum quid hibát vétesz. :)

[link]



Ezek szerint az "eddig minden megkérdezett ismerősöm" jóval meghaladja a facebook és gyakori olvasóinak számát? :)


Áruld már el nekünk, milyen munkakörben beszélgetsz nap, mint nap tízezrekkel személyesen? :)

2013. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek kérdezed meg ha burkoltan lehülyézed azokat akik nem a pártodat fogják te pojáca?


Én azért is nem foglaltam állást a témában de a válaszadók írásai alapján még a nõnek állt feljebb, mutogatott, azt hitte a "nagy brit" az "alacsonyabb rendû magyarral" szemben mindent megtehet, mutogathat, petsze azért õ volt a figyelmetlen

Na a pofon az ettõl függetlenül nem volt helyes dolog egyáltalán, de a turbófeminista nyivákolásaid sem érdekelnek nagyon senkit!

2013. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
97%

En is valaszoltam mar, de ezt meg muszaj hozzatennem. Aupair voltam, raadasul eppen angliaban, es a 8! eves gyerek mondta nekem, hogy "te nekem nem parancsolhatsz, mert te magyar vagy, en pedig angol". Ki is a "xenofob"? Mellesleg ez mar csak azert is ertelmetlen, mert a sofor nem tudhatta, hogy az a no angol, orosz, magyar, vagy amcsi.

Ervelesi gondokkal te kuzdesz, eleg sulyosan. Az ismeroseid helyeben en is rad hagynam, mert tudod: "ne vitatkozz hulyekkel, mert legyoznek a rutinjukkal".

Konkluzio: Igen, Neked van igazad es mindenki mas hulye. Megnyugodtal?

2013. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
94%
Eddig én is úgy tudtam, ahogy a kérdező, de ha ez valóban így van, ahogy itt mondják helyesen járt el a villamos vezető. Én két pofont is adtam volna, egyet a tettéért, egyet meg azért, hogy el ne felejtse...
2013. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
22%

Neked eleg szegenyes eleted lehet, ha egy nyolceves gyerek velemenye alapja itelsz meg egy jelenseget. Egy nyolceves sok ostobasagot beszel.


"turbófeminista"


Pofon lett vagva, ezen mit kell feministazni? Idiota volt, hogy nem nezett körül, pedig terhes? Igen. Idiota volt, mert a sofornek beszologatott, meg mutogatott? Igen. Meg kell ezert büntetni? Meg. Ezt a sofornek kell elvegezni? NEM. Erre van az allam. Semmi joga nem volt megütni, es nem mentseg az, hogy megijedt, csak enyhito körülmeny.


En oszinten megmondom, nem is annyira az eseten vagyok felhaborodva, mert ilyen megtörtenhet, mindket fel butan reagalt. Engem sokkal inkabb az emberek velemenye aggaszt es remiszt meg, amikor ilyeneket olvasok, hogy volt joga megütni, meg hogy nagyobbat kellett volna odavagjon...


Azon meg hogy kirugtak nem kell csodalkozni, ennel kisebb vetsegert kiteszik barki szuret barhonnan, lasd a szoknyas kalauzok esete par napja a MAV-nal (igaz oket meg nem rugtak ki).

2013. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen emberek miatt mint a kérdező sajnálom hogy magyar vagyok :(
2013. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!