Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért nácizzák le...

Egyesek miért nácizzák le azokat akik magyarnak vallják magukat és büszkék a magyarságukra?!

Figyelt kérdés
..pedig ugyanúgy vannak zsidó vagy cigány barátaik is mégis lenácizzák és lefasiztázik őket csak mert kijelentik hogy ők büszkék arra hogy magyarok.
2009. okt. 9. 18:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, és ezt ki is jelentem. Mégsem nácizott le még soha senki, és nem is fog. Ugyanis számomra a hazaszeretet az a hazám, népem, kultúránk és nyelvünk szeretetét jelenti, és nem a más népek, etnikumok lenézését, gyűlöletét.
2009. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

elozo

buszkenek is kell legyunk arra,hogy magyarok vagyunk es apolnunk kell a nemzeti ontudatot.a magyar nyelv ba vilagon egyedi ,nincsenek meg tavoli nyelvrokonai sem mert olyan reg szakadtunk le nyelvtestvereinktol(most nem a finnugorokra gondolok mert az az elmelet kamu).

2009. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
11%
Nekem egyfajta beszűkült agyi kapacitást jelent ez a mentalitás, bár én magam sosem teszem. Tény ami tény, magyarnak lenni nem túl nagy büszkeség, na de hogy a liberális nézeteket miért kell ennyire elvetni, ezt én felfogni se tudom.
2009. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A magyartanárom büszke hogy magyar sosem náciznám le.

Ő sosem zsidózna le egy nobel-díjas magyar írót vagy egy híres színészt. Nem dobál sörösüveget a meleg büszkeség napján, nem cigányoz le hangosan egy munkába menő roma fiatalt.

2009. nov. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
41%
Kertész Imre büszke rá hogy magyar öt nem szokták le nácizni.
2009. nov. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
6%
AZERT MERT FELELMET AKARNAK KELTENI>IGY PROBALJAK ELTANTORITANI A SZERENCSETLEN AGYMOSOTT EMBEREKET>
2009. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A liberalis nezeteket igenis el kell vetni mert azok kovetese okozta a valsagot.A liberalizmus epiti fel a globalis vilagot ahol mar nincsenek nemzetek csak a penz ural mindent.Ma is effele tartunk.

Eleg szomoru hogy egyesek nem buszkek arra,hogy magyarok.Ezeknek uzenem ,hogy Arra sem vagytok buszkek,hogy emberek vagytok?

Igenis harcolni kell a jobb jovoert ahol nincsenek meleghazassagok meg drogkereskedelem!

2009. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!