Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért nácizzák le...

Egyesek miért nácizzák le azokat akik magyarnak vallják magukat és büszkék a magyarságukra?!

Figyelt kérdés
..pedig ugyanúgy vannak zsidó vagy cigány barátaik is mégis lenácizzák és lefasiztázik őket csak mert kijelentik hogy ők büszkék arra hogy magyarok.
2009. okt. 9. 18:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Mert buták.
2009. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Visszakérdeznék.

Miért lesz egyből hülye zsidó, vagy buzeráns meleg abból, aki liberális nézeteket vall?


Ugyan olyan ökörség mindkettő.

2009. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen sajnos itt tartunk hogy egyesek politikai nézetek alapján skatulyázzák be a másikat. Láttam én már sziknhedet MSZP-re szavazni és láttam már zsidót Jobbikos rendezvényen. Elég elszomorító hogy itt tart az ország!
2009. okt. 9. 19:18
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Mert valamelyik keleti kisebbséghez tartozik.
2009. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Van egy mondás:ha valaki nagyon hangoztat valamit ,az már gyanús!Azoinfelül,hogy ez nacionalista szokás,teljesen felesleges és értelmetlen is.

Ha itt élek Magarországon itt születtem,magyarul beszélek,akkor magyar vagyok.Ezt tudom én és tudja mindenki,akivel beszélek.Miért kellene mindig elmondanom,hogy magyar vagyok,és erre miért kellene büszkének lennem.Nem az én érdemem,hogy magyarnak születtem.Ha viszont külföldön kérdezi meg,hogy milyen nemzetiségű vagyok,akkor elmondom,hogy magyar,és ha érdekli ,beszélek a magyar tájakról,történelmi emlékeinkről,népszokásainkról,népdalainkról,híres embereinkről,stb.amire méltán büszkék lehetünk.

Ez többet ér,mint állandóan kiabálni,hogy én magyar vagyok.

2009. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek az előzővel! A lenácizás amúgy tényleg túlzás.
2009. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Mert szánalomra méltó, gyökér sz*r emberek, azért.
2009. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok náci, de eljön még a mi időnk Müller testvér!
2009. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem azokat szokás lenácizni, akik "magyarnak vallják magukat és büszkék a magyarságukra", hanem azokat, akik zsidóznak, cigányoznak és összeesküvéselméleteket gyártanak vagy terjesztenek.


Egyébként a nácik között szerintem kevés büszke ember van. Általában inkább frusztráltak. Ugyanaz a banda, amelyik állandóan arról nyivákol, hogy ki akar vándorolni, mert ez az ország szar.

2009. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

Na jól van pubi.

Nem vagyok náci, sem antiszemita.

De hagy mondjam már ki hogy csak valahol hibásak a zsidók ebben a válságban is.

Kiknek a tulajdonában vannak a legnagyobb részt a multi cégek és a bankok?

Kik is képesek „virtuális pénzel” játszani ami csak fújta évről évre a lufit?

Nem az USA ingatlan piac okozta, csak ott durrant ki.

Azért mert nem utálom őket még ne várd hogy hülye is legyek!

2009. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!