Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért nácizzák le...

Egyesek miért nácizzák le azokat akik magyarnak vallják magukat és büszkék a magyarságukra?!

Figyelt kérdés
..pedig ugyanúgy vannak zsidó vagy cigány barátaik is mégis lenácizzák és lefasiztázik őket csak mert kijelentik hogy ők büszkék arra hogy magyarok.
2009. okt. 9. 18:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

Voltam én már náci, rasszista, fasiszta, és magam megítélése szerint még trappista is. =)

Szimplán ezeket a jelzőket azért kaptam, mert nem hiszek a parlamenti pártoknak.

A kérdésre válaszolva, szerintem azért, mert sokan fogalomzavarba vannak.

Attól hogy valami NEMZETI, attól nem náci.

2009. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%
Mindig lesznek buták. Ne törődj vele! Mert ő semmire sem tud büszke lenni, azt sem tudja ki ő. Csak valahol hallotta ezt is, nem ő találta ki!Menj normális emberek közé!
2009. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
21%

"De hagy mondjam már ki hogy csak valahol hibásak a zsidók ebben a válságban is.

Kiknek a tulajdonában vannak a legnagyobb részt a multi cégek és a bankok?"


Amelyek tönkrementek a válságban, mint pl. a Lehmann (milyen szép név) Bros.? Csalafinták ezek a zsidók, hogy tönkreteszik a saját vállalkozásaikat, csak hogy válság legyen.

2009. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%
Engem teljesen hidegen hagy, ha rasszistáznak vagy náciznak. Attól még nem leszek sem kisebb sem nagyobb ember. Aki rasszistázik az szintén rasszista. Egyébként sok cigányt naponta hallok zsidózni...na akkor ők mik?
2009. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
amíg vannak akik összekeverik a nacionalizmust (ami egy pozitív és követendő dolog) a sovinizmussal (ami nem) addig lesz ez.
2009. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
nem nagyobb túlzás mint amikor ugyanezek a hazafiak engem agymosott zsidó libcsinek neveznek, mert nem értek egyet a politikai nézeteikkel. ;)
2009. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%
sok sikert, büszke lehetsz magadra.
2009. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

Én nem hangoztatom, hogy jaj de nagy magyar vagyok, nem cigányozok, nem zsidózok, mégis megkapom, hogy állandóan magyarkodok, meg undorító rasszista náci vagyok. Hogy miért? Mert a kulcscsomómon van egy Nagy-Magyarország kulcstartó. Teljesen átlagos, szolid, kedves 18 éves lány vagyok, nem hordok irritáló ruhát, és mégis... Ha éneklem a Himnuszt, magyarkodok. Ha kikérem magamnak, hogy Magyarországon lenézzenek azért, mert magyar vagyok - magyarkodok. Ha felveszek egy piros-fehér-zöld színű karkötőt - magyarkodok. És most gondoljuk csak bele: ha magyar színekből álló karkötő helyett amerikai mintás sapkát vagy angol színekben pompázó pólót veszek fel - menő vagyok.

Franciaországban büszkék az emberek arra, hogy franciák. Büszke az északi területen élő szőke és a Francia Riviérán lakó kreol bőrű ember is - ők franciáskodnak? Büdös nácik?

Nem tudom, van-e olyan nemzet, amelyik büszkébb a származására, mint az amerikaiak. Minden nap tanítás előtt elééneklik a himnuszukat. Hallottuk már, hogy ez náluk gond? Hogy amerikaiaskodnak és náciveszély miegymás? Nem. Náluk pont az a gáz, ha valaki nem büszke amerikai mivoltára.


Belém meg akkor is belémrúgnak, ha kijelentem egy adott szituációban, hogy én büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok és nem érzem magam kevesebbnek másnál.


Érdekes világot élünk.

2009. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Köszönöm szépen h bővebben kifejtetted hajszál pontosan 110%-ig pont erre gondoltam amit és ahogy leírtad.
2009. okt. 12. 19:57
 20/27 anonim ***** válasza:

Mert azaz ember szemben áll a véleményükkel és érdekükkel. Erre mindent felhasználnak(pl:média), mert remélik hogyha botrányba keverik akkor elhallgatathatják.


Láttam már szdsz-es plakátot, jobbikos plakáton stb.

2009. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!